Kotlina Kłodzka z Czechami 6-8 czerwca

Kontynuując dobrą tradycję homików.pl, w dniach 6-8 czerwca zapraszamy na wspólną górską wyprawę w Kotlinę Kłodzką z braćmi Czechami. Wędrować będziemy przez sobotę i niedzielę po górskich szlakach w wielokącie Javornik – Lądek Zdrój – Złoty Stok – Paczków, zwiedzając m.in. zamek w Javorniku.

Nocleg przewidziany jest w hotelu w Javorniku (czyli po czeskiej stronie) z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Wędrowcy, którzy nie zdążą przyjechać w piątek wieczorem, mogą dołączyć do wycieczki w Javorniku w sobotę wcześnie rano, jakkolwiek zdecydowanie preferowany jest przyjazd w piątek wieczorem.

Ze względu na konieczność rezerwacji noclegu, prosimy o odpowiednio wczesne zgłaszanie się oraz wpłatę zaliczki. Zgłoszenia i zaliczka do 21 maja. Więcej szczegółów pod adresem: zolta_koszulka[małpa]poczta.onet.pl. W mailu napiszcie również, skąd jesteście i czy dysponujecie samochodem.

(boge)

W linku poniżej zobacz poprzednią wyprawę homików i ich przyjaciół!

1 komentarz do: Kotlina Kłodzka z Czechami 6-8 czerwca

  • anka zet

    [Re: Kotlina Kłodzka z Czechami 6-8 czerwca]

    właśnie stamtąd wróciłyśmy…
    Panowie, absolutnie polecam! Widoki zapierają dech, a dobre towarzystwo plus bracia Czesi – czegóż więcej trza męskim sercom? 🙂

    Pozdrowienia dla Żółtej Koszulki 😉

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa