Odbyło się kolejne spotkanie Trans-Fuzji

Zgodnie z planami i ogłoszeniami, zamieszczanymi również na naszym portalu, w poniedziałek 7 kwietnia w warszawskiej siedzibie KPH odbyło się spotkanie warszawskiej grupy Trans-Fuzji.

Z przysłowiowym kwadransem akademickim opóźnienia rozpoczęliśmy oglądanie duńsko-szwedzkiego filmu „Telenowela (En Soap)”, komediodramatu w reżyserii Pernille Fischer Christensen o dwóch sąsiadkach i ich niespokojnej, ewoluującej relacji. Po projekcji – długa dyskusja, rozmowa, dzielenie się wrażeniami, osobiste refleksje; spotkanie skończyło się około północy – tylko dlatego, że następnego dnia nieubłaganie planował nastać wtorek…

Spotkanie było trzecim z kolei, a drugim w formule zbliżonej do grupy wsparcia. Organizatorki (oddział warszawski Trans-Fuzji, czyli Ania-Aina, Mała Ania oraz Lalka Podobińska) planują kolejne, szukając właściwych ram dla środowiska trans i cross.

O wszelkich dalszych wydarzeniach w temacie będziemy oczywiście naszych Czytelników informować, tymczasem przypominamy, ze trwają zapisy na warsztaty o tematyce trans i cross, przeznaczone dla osób „z zewnątrz” zainteresowanych tym zagadnieniem.

Więcej informacji znaleźć można na stronie http://transfuzja.org/

(sass)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa