Niesamowite życie gwiazd…

Jacyków odurzony pigułką gwałtu, Piasek (i Piróg?), coming out w „YCD”
Ostatnio zaniedbaliśmy „Przegięte fakty”, przyznajemy się bez bicia, dlatego teraz prezentujemy trzy elektryzujące niusy.

Ku przestrodze

Nasz ulubiony stylista Tomasz Jacyków został odurzony pigułką gwałtu. Oto czym może skończyć się niepilnowanie drinków:

Znajomi zorientowali się w pewnym momencie, że coś się ze mną dzieje [- zwierza się Faktowi „cały rozdygotany i przerażony” stylista.] Zaopiekowali się mną. Ponoć normalnie rozmawiałem, do pewnego momentu nikt nie zdawał sobie sprawy, że coś jest nie tak. Ale ja kompletnie straciłem świadomość. Najgorsze jednak było następnego dnia. Po prostu horror. Zgon to jest za mało powiedziane. Okropne samopoczucie, wewnętrzne rozdygotanie. Ja do tej pory jeszcze do siebie nie doszedłem.
Dodamy tylko, że Pudelek zilustrował tę wypowiedź zdjęciem roznegliżowanego Jacykowa.

Złamane serce

Zapomniany idol nastolatek (być może nastolatków również) leczy złamane serce po rozstaniu z… No właśnie. Niby wiadomo, że chodzi o Michała Piroga, jak spekuluje Pudelek, a jednak piosenkarz udziela wymijającej odpowiedzi:

Pewnych rzeczy o sobie nie mówię. Nie znaczy, że się do swojego życia nie przyznaję. Ja tylko już dziś o tym milczę. A jeśli piszą o mnie prawdę? To jest moja prawda.

Jego prawo i szanujemy to. Dawno nie czytaliśmy tak szczerej wypowiedzi, która wyszłaby z ust „gwiazdy”. Tym bardziej w tak plastikowym piśmie jak „VIVA”. Piasek naprawdę cierpi:

Życie ze mną jest trudne. Zawód, jaki uprawiam, to nieustanne bycie w drodze. Jej górki i dołki. Przez pięć lat byłem bardzo mocno związany z kimś, kto wydawał się idealny do tego, byśmy się mogli razem zestarzeć. A jednak się rozeszliśmy. Nie wyszło, tak się przecież zdarza. Przyznam się, że długie lata bałem się samotności. Rozstanie z tym człowiekiem wyzwoliło we mnie paniczną niemal potrzebę znalezienia kogoś bliskiego. Teraz, natychmiast! To minęło na szczęście. Doceniłem bycie samemu. I na razie mieszkam sam, ale nie chciałbym tego do końca życia. Wiem, że moje poszukiwania domu, przeprowadzki, to może być trudność dla partnera

Prawda, że smutne?

Coming out na wizji

Ta wiadomość ucieszy fanów programu You Can Dance. Co prawda nie oglądaliśmy go nigdy, ale kto wie, może teraz usiądziemy grzecznie w środę przed telewizorami i będziemy kibicować tancerzowi Filipowi (również nie wiemy kto to, ale na szczęście wie to Pudelek, choć nie zamieścił jego zdjęcia).

Otóż niejaki Filip wyznał w programie, że jest gejem.

Filip, uczestnik You Can Dance wyznał we wczorajszym programie, że jest gejem. Powiedział, że wie o tym tylko jego mama i brat – tata dowie się z telewizji i Pudelka.

Mamy nadzieję, że tata Filipa (oraz otoczenie) zachowa się rozsądnie i będzie wspierał syna. Cieszy nas ten coming out. Program przyciąga miliony nastolatków przed telewizory, a kolejny ujawniony gej może przyczynić się do wzrostu akceptacji homoseksualistów w Polsce.

Pudelek konkluduje:
Brawa za szczerość, nie ma się czego wstydzić, dajesz dobry przykład.
Dołączamy się do gratulacji! Obiecujemy z czystej ciekawości obejrzeć chociaż dziesięć minut programu.

A szanownego Filipa, jak i szanownych Czyteników i szanowne Czytelniczki Homików.pl zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z coming outem, które z przyjemnością opublikujemy w dziale Świadectwa (adres: listy@homiki.pl).

(mt)

2 komentarzeNiesamowite życie gwiazd…

 • czeko

  [Re: Niesamowite życie gwiazd…]

  Jacyków… Ale chyba nic mu się nie stało – może odurzający się rozmyślił? W sumie to mu się nie dziwię… :]

 • Walpurg

  [Re: Niesamowite życie gwiazd…]

  Piaska ostatecznie pogrzebał sam Piróg, który w wywiadzie dla Repliki też powiedział o pięcioletnim związku i nie zaprzeczył, że chodzi o Piaska.

  W sobotę zaś Kinga Rusin w TVN zapytała go wprost – wił się strasznie, aby nie odpowiedzieć, ale chyba wszystko jasne.

  Rozumiem go zresztą, bo otwarty coming out Piaska oznaczałby jego estradowy koniec – słuchają go chyba głównie młode dziewczyny, które nei wybaczyłyby swojemu idolowi bycia gejem.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa