Drugi turniej piłki nożnej o puchar „Kobiety Kobietom”

Drugi turniej piłki nożnej o puchar „Kobiety Kobietom”

Redakcja portalu Kobiety Kobietom oraz członkinie drużyny Chrząszczyków zapraszają wszystkie kobiety zainteresowane sportem (i nie tylko) do udziału w już drugim zorganizowanym przez ten portal turnieju piłki nożnej, który odbędzie się w Warszawie, w sobotę 14 czerwca 2008.

Tym turniejem z jednej strony zamierzamy kontynuować tradycje portalu Kobiety Kobietom, na którego urodzinach, meetingach i zlotach zazwyczaj odbywają się mecze piłki nożnej. Z drugiej strony chcemy iść dalej ścieżka rozpoczętą ubiegłorocznym turniejem, poprawiając błędy i mankamenty tam, gdzie były, aby stał się jeszcze lepszym wydarzeniem. Naszym celem jest rozpowszechnianie piłki nożnej wśród kobiet i, wraz z tym, obalanie stereotypu, który określa dyscyplinę tę jako „męską”.

Tradycyjne mecze Kobiety Kobietom zazwyczaj rozgrywane są bardzo nieformalnie. Pomimo tego, że w turnieju będzie się grało o puchar, nie chciałybyśmy, żeby atmosfera się zmieniła: tak jak w ubiegłym roku, planujemy turniej „na luzie”, pamiętajmy wiec o fair play'u przed, podczas i po każdym meczu. Tak jak rok temu, zapraszamy wszystkie uczestniczki, grające i kibicujące, także na imprezę, która odbędzie się wieczorem w Centralnym Domu Kultury. W programie tance, występy i konkursy a przede wszystkim rozdawanie nagród zwyciężczyniom turnieju.

Trochę wstępnych informacji o rozgrywkach:
W przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji, tym razem zapraszamy cale drużyny a nie pojedyncze piłkarki; ponieważ rok temu było dużo pojedynczych zgłoszeń i powstała z nich jedna drużyna, w tym roku, żeby ułatwić skompletowanie składu, założyłam specjalny watek na naszym forum

* mecze trwać będą 20 min (10 + 10)
* każda drużyna liczyć będzie 5 osób (4 + bramkarka) + rezerwowe, ale maksymalnie 12 osób.
* rozmiary boisk i bramek są podobne do tych od piłki halowej
* każdy mecz będzie sędziowany

Po zgłoszenia i/lub informacje piszcie do zuz@: cochabamba[at]tlen.pl

Regulamin turnieju i rozkład meczów w późniejszym terminie.

UWAGA! Ostateczny termin zgłoszenia udziału drużyny upłynie w niedziele 1 czerwca. Maksymalnie planujemy przyjąć osiem drużyn, wiec NIE OCIĄGAJCIE SIĘ!

Zapraszam!

zuz@
http://kobiety-kobietom.com
http://www.chrzaszczyki2007.republika.pl

Czytaj relację z ubiegłorocznego turnieju

(sass)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa