Młodziutka UFA robi karierę

Redakcja z przyjemnością zauważyła, że nowe „branżowe” – i nie tylko – miejsce dla kobiet, utworzone w Warszawie na miejscu dawnej redakcji „Życia Warszawy”, wchodzi na scenę z mocnym przytupem (vide wydarzenia okołomanifowe), ale przede wszystkim… z coverage’m dużych mediów ogólnopolskich. Nawet jeśli jest to jedynie stołeczny dodatek do Wyborczej, w którym zamieszczono artykuł o UFIe, żadne miejsce dla kobiet LBTQ lub im przyjazne nie doczekało do tej pory takiego rozgłosu medialnego. Chwyt marketingowy Wyborczej, oznaka zmniejszania niewidoczności pewnych tematów (nie dość, że kobiety, nie dość, że osoby nie-hetero, to jeszcze wszystko na raz!), pierwsza jaksółka zwiastująca więcej takich informacji w prasie popularnej czy przypadek – nie ma co chyba roztrząsać, cieszyć się trzeba.

UFIe gratulujemy szybkiej kariery i z całego serca życzymy tego, czego takiemu miejscu zawsze potrzeba: wielu klientek, dużych obrotów, ciekawych wydarzeń i dobrej prasy (co najmniej tak dobrej, jak do tej pory).

http://www.u-f-a.pl/

(sass)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa