Z życia gwiazd: Cruise, Doda, Hilton

Z życia gwiazd:

Paris Hilton zaszczyciła swoją obecnością imprezę premiery piątego sezonu „The L Word”. Tym samym pojawiają się plotki co do rzekomych miłostek dziedziczki. Lista podbojów i pijane zdjęcia pełne dziewczyn wiszących na Paris w linku.

Dodatkowo anonimowa plotkara twierdzi, że jest stałą dziewczyną Paris.
Gdybym był znajomą Paris, też chętnie dla prasy zostałbym jej dziewczyną. Zysk liczony w milionach (rupii?)

Tymczasem niezastąpiony program Oliviera Janiaka „Co za tydzień” dostarczył nowej wiedzy o Dodzie. Nasza dyżurna gwiazda twierdzi, że nie obawia się konkurencji kobiet, a nawet lubi czasem zaciągnąc je do łóżka. W jakim celu i co na to Radzio (albo sędzia od rozwodu z Radziem)?

Kończymy z innej beczki.

Z wypiekami na twarzy czekamy na nieautoryzowaną biografię Toma Ciuse'a. Nowy wątek – Tomowi blisko do takich postaci, jak np. nasz dawny, zapomniany znajomy poseł Wojciech. Otóż ponoć tak mu faceci w głowie, że wykształcił u siebie skrajną homofobię. A w tle sekta, Nicole Kidman i inne dziwne rzeczy. Nic, tylko o Tomie film nakręcić.

Koniec przekazu. Halo baza.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa