USA – inwazja związków postępuje…

Kronikarski obowiązek: kolejny stan USA – New Hampshire – wprowadza związki partnerskie. Wiele związków zarejestrowano podczas zabawy sylwestrowej, o godzenie 0.01. Gratulujemy!

Wcześniej związki zalegalizowały stany Vermont, Connecticut i New Jersey. W kilku innych stanach są uregulowania dotyczące gospodarstw domowych (np. Kalifornii). W Massachusetts dostępne są małżeństwa dla wszystkich.

New Hampshire znane jest także z konserwatyzmu mieszkańców i surowych ocen wydawanych cyklicznie w prezydenckich prawyborach.

Tymczasem w Polsce dyskusja o prawie do zarejestrowania związków powróciła na dobre – liderzy organizacji LGBTQ apelowali o spotkanie z politykami, portal gaylife.pl opracował swój materiał. Niebawem atak tematu na homikach.pl

4 komentarzy do:USA – inwazja związków postępuje…

 • pt

  [Re: USA - inwazja związków postępuje...]

  w radiu sluszalem, jak mowili ze tusk leje na gejow, bo lewicowy elektorat i tak nie ma wyboru, bo lsd slabe, wiec bedzie popieral PO jak to uczynil zgodnie w wyborach. PO ma mnostwo wyborcow, bo LSD slabe a PIS wykpione i ma w dupie takie subkultury spoleczne jak geje, stad olewa gejow. i ze spotkania nici, mimo ze geje prosili. jak bedzie sie uszczuplal elektorat PO to wtedy moze i zwroca sie do takiego bagna jak geje, hehehe. tak to wyglada moi mili. polityka hehehe. zawsze to mowilem, ze to syf. ale moge sie poszczycic ze od 1995 roku nie bralem udzialu w ZADNYCH wyborach!!! nie jestem plebs.

 • ww

  [Re: USA - inwazja związków postępuje...]

  Ja nie wiem kto pisał pierwszy komentarz, ale radziłbym się zastanowić nad językiem.
  „subkultury spoleczne jak geje” Geje to nie jest subkultura, tylko ta część męskiego społeczeństwa, które preferuje w łóżku (i nie tylko) osoby swojej płci.
  Brawa również za niechodzenie na wybory! To na pewno bardzo pomaga, że się nie głosuje. Takim oto sposobem pozwalamy głosować narodowcom i oddajemy im pełnie wladzy.

 • ww

  [Re: USA - inwazja związków postępuje...]

  Co do samego artykułu (komentarz pod spodem zbił mnie z tropu myślowego) związków partnerskich w Polsce nie będzie jeszcze długo. Np nie zostaną one zalegalizowane podczas tej kadencji. Ale sytuacja na nadwiślańskim froncie i tak się poprawia (;
  trzeba być dobrej myśli!

 • pt

  [Re: USA - inwazja związków postępuje...]

  pan pt proszony jest o respektowanie zasady, że na tym portalu nie obraża się uczuć innych, nie ubliża im ani nie wyśmiewa się z nich. jest to prośba poważna. detr.
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa