Gej na ''Plebanii''!

Siła plotkarskiego internetu jest czymś absolutnie strasznym. Jedni liżą rany po komentarzach do sylwestra w muzeum, inni balowali w Utopii. I tu – niezawodny pudel tytułuje wielkimi literami: Aktor z „Plebanii” liże się z facetem (wiele wykrzykników). Jest nawet wideo (o tutaj).

Chodzi o Macieja Gołębiowskiego, który jak na razie głosu nie zabiera.

Swoją szosą, na wideo z wrzuty wygląda korzystniej, niż w „Plebanii” czy na wizytówce na filmiepolskim.pl.

6 komentarzyGej na ''Plebanii''!

 • Krzysiek

  [Re: Gej na ”Plebanii”!]

  jego profil juz dawno był na fellow, a zagranie z umieszczaniem filmiku na necie uważam za – co najmniej- niesmaczne. Z kim sie całuje i czy sie całuje, to już jego sprawa. Dajcie sie człowiekowi wybawic.

 • ww

  [Re: Gej na ”Plebanii”!]

  Jak można publikować coś takiego… Ciekawe czy autorowi filmu byłoby miło, gdyby taki film z nim w roli głównej puszczono w siec.

 • erwin

  [Re: Gej na ”Plebanii”!]

  nie oburzajcie się – jest osobą publiczną i musi się liczyć z tym, że wywołuje zainteresowanie.

 • Walpurg

  [@ Krzysiek i ww]

  Oburzające to by było wtedy, gdyby rzecz miala miejsce np. w pokoju hotelowym, a ktoś to nagrał i upublicznił.

  Jeśli ktoś znajduje się w dużym klubie, musi liczyć się z tym, ze ktoś go nagra lub zrobi zdjęcie – zwłaszcza jeśli jest osobą znaną z mediów.

  Na filmie widać fotografa z wielkiem aparatem – gdyby to panu Maciejowi przeszkadzało, zapewne ubrałby się, przestał wyginać i „lizać” a twarz zasłonił ręką.

  Koleś ewidentnie chciał się pokazać. I już!

 • sebastic

  [Re: Gej na ”Plebanii”!]

  Też mi news… Widywałem tego chłopaka już wiele lat temu w Paradajsie, jak jeszcze był bardzo niepozornym chudzielcem. Teraz zmienił się na korzyść (przypakował) i pojawia sie ze swoim bardzo atrakcyjnym brunetem. Regularnie pojawia sie m. in. w Utopii i Toro.
  Śmiesznie, bo ja w ogóle nie oglądam tych seriali, i dopiero niedawno dowiedziałem się z tych newsów, że on w ogóle jest aktorem… Miał też profil na fellow, na którym doradzał, jak ekektywnie trenować na siłce.
  Reasumując, ten news to może i jest newsem dla samych heteryków, którzy znają go tylko z seriali typu „Plebania”. Ale gejowska Wawa zna go już od wielu, wielu lat, bo nigdy się specjalnie nie ukrywał. Ot i tyle.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa