Pewien senator na tronie

Pamiętacie jeszcze Larry'ego Craiga, amerykańskiego ultrakonserwatywnego senatora oskarżonego o poszukiwanie seksu w męskiej toalecie na lotnisku w Minneapolis? (nb – owa toaleta ma „oficjalny” status pikiety). Otóż afera ma się dobrze, prasa nadal się rozpisuje (nawet polska), żona senatora nadal wspiera i to bardzo – przed kamerami – kochanego małżonka. Słowem, arcydomniemany pikieciarz stał się żywym symbolem wartości rodzinnych. I nawet dobrze!

Do powiedzonek dołączyło słynne zdanie Craiga, gdy tłumaczył się ze swego zachowania: „ja zawsze mam rozkraczone nogi” [podczas zabawy w podryw w ten sposób dawał znaki sąsiadowi z kabiny].

Nieoczekiwanie możemy sobie wyobrazić, jak to wyglądało dzięki filmikowi z ceremonii na cześć Julii Roberts wydanej przez American Cinematheque. W filmie nieobecni na sali znajomi przekazują życzenia Julii:

Pozdrawiamy senatora!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa