Ach, ten Beckham

Homiki z wypiekami na twarzy obserwują angielskiego piłkarza Davida Beckhama. Z wzajemnością gdyż ten jest zachwycony, że geje okrzyknęli go swoją ikoną. Jak donosi mocno kolorowy portal nocoty.pl Beckham jest dumny ze swojej gejowskiej łatki. W jednym z wywiadów piłkarz przyznał, że to Victoria dba o jego wygląd i wybiera mu ciuchy.

– Bez wątpienia Victoria wywiera ogromny wpływ na to, jak wyglądam. Dobrze jest mieć kogoś, kto pomoże ci swoim wyczuciem stylu.

Przypięto mi łatkę ikony gejów. To dla mnie zaszczyt. Przyjąłem to z dumą. Możliwe, że dostałem ten tytuł dlatego, że dbam o siebie. Lubię elegancko wyglądać i dobrze się prezentować.

Zresztą zawsze to lubiłem, nawet gdy byłem małym dzieckiem. Pamiętam, że raz pozwolono mi samemu wybrać strój. Miałem iść na wesele i mogłem założyć garniturek albo pumpy i pantofle-balerinki. Wybrałem drugą opcję. Wtedy to wyglądało trochę dziwnie. Mój ojciec nie był zbyt zadowolony i dał mi to odczuć – ale ja byłem szczęśliwy.

Źródło: nocoty.pl

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa