Moda dla Ciebie – nie przegap!

Uważni Czytelnicy oraz Uważne Czytelniczki homików.pl wiedzą już, że we wtorki Nasz Dziennik raczy nas wiadomościami o najnowszych trendach w modzie. Tym razem rubryka Moda dla Ciebie sięga naprawdę wysoko: tematem tygodnia jest strój koronacyjny, ubiór wyjątkowy w dziejach mody. Artykuł polecamy wszystkim miłośnikom krzyżówek, dowiemy się, czym jest humerał, dalmatyka, kapa, manipularz.

Nie wiemy, czy strój koronacyjny nadal jest modny.

Tymczasem w rubryce W dobrym tonie o usadzaniu gości przy stole. Zapamiętajmy: małżeństwa nie siedzą obok siebie (a homomałżeństwa?), narzeczeni zawsze siedzą obok siebie (nawet dwaj panowie?), obok siebie sadza się osoby, które się nie znają lub mało znają (o, podryw!), nie sadza się obok siebie osób, które pozostają ze sobą w konflikcie lub się nie lubią (kto się czubi ten się lubi!), i tak dalej.

A modowe newsy?

W tym sezonie modne jest wszystko, co kojarzy się z bogactwem i przepychem. Nawet kieszenie i guziki nie mogą być małe. Według wielu trendów, rękawy koniecznie muszą być ozdobione małymi paskami z klamerkami czy kokardkami. (…)
Nieodłącznym elementem jesienno – zimowej kurtki powinien byc ciepły, szeroki, miękki – może być futrzany, mięsisty kołnierz.

Nasz Dziennik naprawdę jest cool! Bogactwo i przepych pasują jak ulał.

ps. Z modowych newsów nie dowiemy się, na jakich to pokazach objawiły się mięsiste kołnierze. Mamy nadzieję, iż nie były to kolekcje jakichś pedałów. Przepraszam, homosiów, bo, jak widzę, taka nomenklatura obowiązuje ostatnio w ND.

Ty też czytaj Modę dla Ciebie.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa