Idziemy do Tuska?

Spotkanie z nowym premierem – będzie czy nie będzie? Potencjalne wydarzenie odtrąbiły już media, nagłówki głosiły: „Twardy orzech do zgryzienia dla Tuska, geje pukają do drzwi”! (lesbijki, jak zwykle, mają za dużo sylab i pomija się je) Tymczasem jak ustaliły homiki.pl chodzi tylko – i aż! – o propozycję spotkania wystosowaną przez szereg organizacji, przede wszystkim feministycznych (zobacz w linkach na dole co się działo do tej pory).

Tymczasem w dzisiejszym (13 listopada) „Dzień Dobry TVN” Anna Zawadzka (znana też jako Anka Zet) zaapelowała do premiera o spotkanie z organizacjami LGBT. Nie szukamy „przywilejów”, domagamy się zrównania praw osób homoseksualnych z prawami innych.

Dziennikarze Wellman i Prokop gościli też Roberta Biedronia, który prezentował swoją ksiązkę „Tęczowy elementarz” (zobacz więcej), do przeczytania Elementarza homiki.pl zachęcają wszystkich!

Zobacz wersję wideo!

4 komentarzeIdziemy do Tuska?

 • Adrian

  [Biedroń i Anka Zet idą do Tuska]

  Dość ciekawy komentarz do tej sprawy wydał z siebie Janusz Marchwiński na Innej Stronie. Link do wersji głosowej poniżej:

  http://www.innastrona.pl/magazyn/podcast.phtml

 • misiek

  [Re: Idziemy do Tuska?]

  mam nadzieje, ze do tego spotkania dojdzie jak najszybciej! Uważam, że powinniśmy m.in. na tym forum napisać, co środowisko LGBT chce przekazać Tuskowi (postulaty) przez usta działaczy organizacji.
  Ja uważam, że przede wszystkimn należy rozmawiać o edukacji i związkach partnerskich!

 • lespara

  [Re: Idziemy do Tuska?]

  Suuuper wystąpienie Ani Zawadzkiej i Roberta Biedronia w Dzien Dobry TVN! Spisali sie na medal! Takie programy oglądają przede wszystkim miliony gospodyń domowych, a to one są tak naprawdę naszą docelową grupą – do nich chcemy dotrzeć z naszymi postulatami. BRAWO!
  Apel o spotkania z Tuskiem jest coraz bardziej słyszalny! Oby przyniósł skutek 🙂

 • teddy

  [artykul R. Biedronia w Rzeczpospolitej]

  Polecam gorąco artykuł. R. Biedronia we wczorajszej Rzeczpospolitej. Chyba o takie postulaty nam chodzi, prawda?
  http://rp.pl/artykul/69066.html

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa