- homiki.pl - http://homiki.pl -

Fronda i sutki Batmana

Po profesorze Dumbledorze nikt nie jest całkowicie bez podejrzeń – myślą zapewne prawicowi i konserwatywni wyznawcy heteromatrixu. Dlatego w tropieniu przejawów zepsucia nasze milusińskie i ulubione forum czasopisma „Fronda” zajęło się przez chwilę problemem orientacji seksualnej Batmana.

„Przeczytałem kiedyś o takim zagadnieniu we Frondzie. Do dziś nie wiem czy postawienie takiego pytania jest zasadne i jakie były relacje między Robinem a Batmanem?” pisze osoba o nicku anonimus.

Użytkownik Łukasz L. pisze „sutki na kombinezonie wymiatają:-D”
cytując poniższe zdjęcie: http://contanatura.com/ [1]

„Pyskata studentka” broni heteronormatywności Batmana, kosztem własnej reputacji: „Raz spędziliśmy noc i wówczas nie wyglądał…”

„ada13gio” cytuje autorytety naukowe (ach, na wszystko znajdzie się amerykański albo angielski naukowiec): „Brytyjski psychiatra Frederic Wertham twierdzi, że Batman szerzy i propaguje homoseksualizm. Ja tam się nie znam, ale nietoperz wygląda podejrzanie.”

Użytkownik Dael cytuje inne fragmenty komiksu o człowieku-nietoperzu:
http://www.alternateversion.com [2]
http://img527.imageshack.us [3]
http://www.dialbforblog.com [4]

Redakcja była zawsze przekonana o tym, że wiele bajkowych i legendarnych osób należy do zaszczytnego grona homików, chociaż jest zdania, że póki się nie złapie danej osoby za rękę, można ją jedynie posądzać o daleko posunięty metroseksualizm.

Całą dyskusję na temat Batmana można podejrzeć pod poniższym linkiem:
forum.fronda.pl [5]