Festiwal wystartował!

13 października o godzinie 17.00 uroczyście przeszliśmy ulicami Wrocławia, powiewając tęczową flagą i puszczając obciachową muzykę – tak zaczęliśmy kolejną edycję festiwalu Lesbijki, Geje i Przyjaciele.

Na Rynku rozdawaliśmy ulotki informujące o najbliższych wydarzeniach oraz ciasteczka z wróżbami. Mieszkańcy Wrocławia byli pozytywnie zaskoczeni naszą obecnością – tak nam się przynajmniej wydaje. Niektórzy brali po dwie ulotki i dwa ciasteczka – dla siebie i partnera.

Ludzie, udało się! We Wrocławiu mieszkają geje!

W programie festiwalu m.in. wystawa fotografii Oiko Petersena „Guys. From Poland with love.”, prezentacja przygotowana przez Janusza Boguszewicza „Patron gejów i żołnierzy – św. Sebastian a sztuka cierpienia” oraz projekcja filmu „Sebastiane” Dereka Jarmana.

Zapraszamy do galerii: http://www.transfuzja.wroclaw.pl/pl/galeria/00006/1.htm

Szczegółowy program znajdziecie na stronie http://www.wroclaw.kampania.org.pl/akcje.php

Fot: KPH Wrocław

Autorzy:

zdjęcie KPH Wrocław

KPH Wrocław

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 221; nazwa: KPHWrocław

3 komentarzeFestiwal wystartował!

 • Arek

  [Re: Festiwal wystartował!]

  Wreszcie coś w moim mieście, ale pech to pech 😛 ze względów zdrowotnych narazie nie moge wychodzić z domu. Wrrrr :/ I tak conajmniej jeszcze przez 1,5 tyg. Znów coś godnego uwagi mnie omija xD Tym razem chociaż nie dlatego, że gdzies daleko =]

 • kw

  [Re: Festiwal wystartował!]

  a oficjalna strona festiwalu tu
  http://www.nts.uni.wroc.pl/festiwal

 • pt

  [Re: Festiwal wystartował!]

  moge na takie imprezy chodzic jelsi jest to ciekawe. ciekawych bylo kilka parad. np taka z placu zamkowego pod sejm. byla kolorowa i radosna. wtedy to jest wspaniale. a uczestniczyc w imprezach aby walczyc o cos!!!!!!!!!!!!!!! nieeee ja moge sie bawic i byc dumnym ze jestem gejem ale nie bede bojownikiem!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa