Britney uczulona na majtki i… gejów

„Lance Bass, wokalista boysbandu 'N Sync, skarży się, że Britney Spears zerwała ich przyjaźń, kiedy przyznał się jej, że jest gejem! Piosenkarka była pierwszą osobą, której Lance powiedział o swojej orientacji.” – pisze pudelek.pl. „Od tamtej pory wokalistka przestała się do niego odzywać. – Była zupełnie zaskoczona. Zawsze postrzegała mnie jako gentlemana z południa. Od tej pory nie rozmawiamy ze sobą. Wierzcie mi, próbowałem. W Beverly Hills mieszkamy tuż obok siebie. Starałem się nawiązać z nią kontakt, chciałem być jej przyjacielem, jakoś jej pomóc. Nic z tego, żadnej reakcji.”

Oprócz uczulenia na gejów, Britney ma też uczulenie na majtki. Piosenkarka regularnie zapomina o włożeniu bielizny, chociaż z upodobaniem nosi krótkie spódniczki. Media napiętnowały ją za ekshibicjonizm. Jak się okazało, niesłusznie. Źródła twierdzą, że Spears po prostu nie może nosić majtek, bo… powodują u niej reakcję alergiczną!

O coming oucie Lance Bassa pisaliśmy już:
http://www.homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1254

źródła: http://www.pudelek.pl/artykul/5922/britney_jest_uczulona_na_majtki/
http://www.pudelek.pl/artykul/5905/britney_nie_lubi_gejow/

1 komentarz do: Britney uczulona na majtki i… gejów

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa