Mocno skiszone: (nie)gej w BigBrader

Internetowy pudel jest niezwykle złośliwy. Wyciąga rzeczy następujące:

Istnieje dziwo o nazwie Big Brother 4.1. Dawno temu był to program, w którym brylowały postacie takie, jak: Manuela, Gulczas, Janusz Dzięcioł i tym podobne Frytki, co to w dżakuzi dają ciała. Był też pan rolnik porywany przez kosmitów, a potem film Jerzego Gruzy. Pierwszą edycję prowadził sam Grzegorz Miecugow!

To były złote lata… Teraz mamy edycję entą, a w niej Adriana.

Tu wkracza pudel:

Adrian Nadolski z Big Brothera 4 i Kamil Bulonis z Baru VIP są kochankami. (…) – już dawno nie widziałem wyrazu „kochankowie” w takim znaczeniu, łał!

Ma o tym świadczyć blog dzisiejszego bohatera i jego częste brylowanie w klubach:

Blog: Znaleźliśmy się w mym pokoju. Opuszkami palców dotykałem Jego ciała. Gryzłem skrzydła, wpijałem się w sutki. Zakochiwałem się w Jego krwistym zapachu. … i tak dalej (litości!)

Warto dodać, iż Adrian wypiera się na wszelkie sposoby i kategorycznie zaprzecza. (tu luknij jeśli nie masz nic lepszego do roboty).

Czytelnikom pudla przypominamy: Isis Gee nie jest transem!… A może jest… Nie! Nie jest… A może jest w ciąży…

Czy oglądasz Big Brothera i dlaczego tego nie robisz? Jak myślisz, jak jeszcze możnaby zwiększyć oglądalność programu? Plota? Ciąża? Dżakuzi?

Rozmyślenia dookoła tematu:

Czy warto się ukrywać i nie wychodzić z szafy? I tak o Twojej orientacji dowie się rząd amerykański (zobacz tutaj). Jeśli jesteś prawicowym politykiem kryptociotą pochwali się Tobą, nie zdradzając jednak nazwiska, prezydent. Jeśli jesteś gwiazdą i gwiazdeczką niby menedżer jest mądrzejszy i każe Ci siedzieć cicho… Po co Ci zatem blog? Jak ukryjesz się przed pudelm i superakiem? A lata płyną, młodość mija…

6 komentarzyMocno skiszone: (nie)gej w BigBrader

 • [Re: Mocno skiszone: (nie)gej w BigBrader]

  I po co zawracać sobie głowę głupią kryptociotą???

 • loth

  [Re: Mocno skiszone: (nie)gej w BigBrader]

  Ech ten caly big brother to jedna wielka zenada..

  „Znaleźliśmy się w mym pokoju. Opuszkami palców dotykałem Jego ciała. Gryzłem skrzydła, wpijałem się w sutki. Zakochiwałem się w Jego krwistym zapachu”

  niczym z pamietnika nastolatki – zalosne :/

 • Uschi ->w_kasprzak

  [Re: Mocno skiszone: (nie)gej w BigBrader]

  Po co? A czym sie zajmować? Polityką? Błeeee. To ja już wolę kiszonki…

 • Ciril

  [Re: Mocno skiszone: (nie)gej w BigBrader]

  A ja mu trochę współczuję. Współczuję mu głupoty. Za to, że nie tyle wpakował się w takie bagno, co za to, że swoim zachowaniem, kłamstwami dalej brnie w to gówno. Sorry, ale to się nie uda. Jeśli faktycznie jest gejem i to wyjdzie na jaw, to wszyscy będą mieli mu zna złe, że się nie przyznał. A swoją drogą co mnie to obchodzi. Mnie to osobiście nie boli 🙂

 • lalek

  [Re: Mocno skiszone: (nie)gej w BigBrader]

  Jakie on ma śmieszne uszy, normalnie wymiękam przez nie (wiem nierzeczowy i głupi komentarz ale nic nie poradzę że wymiękam przez te uszka).

 • Malhebre

  [?]

  Wam sie wydaje, że to wymarzony coming out? Nie zależnie od tego czy jest gejem czy nie, znalał się w trudnej sytuacji. Z drugiej strony to reality show więc tam coś takiego jak prywtnośc nie istnieje ale to na własne życzenie uczestników.
  A teraz jest ofiarą telewizyjnej manipulacji mającej na celu zwiekszyć oglądalność.

  Smutne. A sposób w jaki bronił się w programie był rozpaczliwy.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa