Pedał na niby

Obiecaliśmy pisać więcej o serialach (zobacz tu). Przepraszamy fanów Siedemnastu mgnień wiosny, na artykuł muszą jeszcze poczekać. Dziś będzie o filmie, który (na szczęście) mamy już za sobą (nie będzie – oby! – nowych odcinków) – Magda M.

Przypomnijmy – jest to historia takiej pani, co mieszka w Warszawie w wypasionym mieszkaniu nieopodal Placu Trzech Krzyży, często wygląda przez balkon, tęskni za lubym, a gdy płacze nie wiadomo czemu z offu słychać piosenki Edyty Bartosiewicz, Maanamu albo innych polskich wykonawców. Gdy pani nie płacze wykonuje zawód adwokatki do spraw rozwodów. No i po raz pierwszy w Polsce – zgodnie z know how współczesnych seriali, jej najlepszy przyjaciel, taki od wcierania smarków w rękaw gdy smutno, jest postacią homoseksualną! – co zresztą ujawniono dość późno.

I tu zaczynamy pouczającą opowieść o aktorze, co owego homo grał:

Bartek Świderski wciąż nie może odżałować, że zgodził się zagrać Sebastiana – oddanego przyjaciela Magdy. Wspomina, że w związku z rolą Sebastiana spotkały go same przykrości. Nie spodziewał się, że ludzie zaczną go wytykać palcami jako homoseksualistę.

– Granie tej roli to dla mnie bardzo trudny okres, w którym doznałem wielu nieprzyjemności. Jeśli jakiś aktor prosiłby mnie o radę, czy przyjąć taką rolę, zdecydowanie bym mu ją odradzał – mówi rozgoryczony.

Ale to właśnie ona przyniosła mu popularność i nowe propozycje zawodowe. We wrześniu zobaczymy go w nowym serialu Polsatu „Tylko miłość”.

Gratulujemy. Ciekawe, jakie piosenki będą leciały z offu w nowej produkcji i czy serial będzie filmowany przez pończochę – niczym najlepsza z najlepszych Moda na sukces!

News podany przez e-teatr za Super Ekspresem (a jakże! Ten unikatowy styl!) wyszperany przez uważnego internautę / uważną internautkę.

Cóż odpowiedzieć Bartkowi… Może nic nie mówmy (czy ufamy wypowiedziom dla Super Ekspresu? Chyba tak…).

Tymczasem –
skoro aktor grający, udający homoseksualistę napotyka na takie przygody, drodzy odwiedzający nas tu hetero, pomyślcie, my nie jesteśmy aktorami, my jesteśmy homikami! Co nam może się przytrafić lub przytrafia?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa