Gwiazdy telewizji i ich życie pełne glamour

Zainspirowani tym, że jeden z portali LGBTQ reklamuje lubczasopismo „Fakty i mity” postanawiamy sami zgłębić temat: oto garść faktów i mitów ogórkowych:

FAKT:

Wentworth Miller ma nowego chłopaka. Ten to ich zmienia, jak rękawiczki! Tym razem wybranek serca gwiazdora nazywa się Luke MacFarlane, sam jest aktorem, więc chopaki będą mieli o czym rozmawiać.

Tak pan Luke wygląda.

Sprawę napędził pudelek.pl.

Jest też coś takiego jak pomponik.pl. Tam sporo o Hubercie Urbańskim:

Hubert Urbański (41 l.), prowadzący show „Taniec z gwiazdami” ostatnio widywany jest z Agnieszką Wosińską znaną z serialu „Klan”. Tych dwoje nie łączy jednak nic poza przyjaźnią.

Urbańskiego i Wosińską można było niedawno spotkać na spacerze. Umówili się w kawiarni na placu Trzech Krzyży i udali na przechadzkę Nowym Światem.

Spacerowicze zaglądali do ekskluzywnych butików, rozmawiali, zwierzali się ze swoich niepokojów. Dało się zauważyć, że Urbański otacza Wosińską opieką. Jest to jednak opieka nieczęsto spotykana w przyjaźni damsko – męskiej. Charakteryzuje bardziej stosunki mężczyzn homoseksualnych z ich przyjaciółkami, często zamężnymi.

Przypomnijmy, że małżeństwo Huberta rozpadło się. Być może jednym z powodów była właśnie odmienna orientacja Urbańskiego i jego miłość do mężczyzny.

……

No to co? FAKT czy MIT?

Nam wystarczy, że H. Urbański prowadzi najbardziej queeroidalny TV show w IV RP.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa