Demonstracja przed Ambasadą Iranu – relacja Łukasza Pałuckiego

Pogoda w Warszawie nas nie rozpieszczała, ale udało się zgromadzić 11 osób pod Ambasadą Iranu. Mniej to niż rok wcześniej ale ważne, że się odbyło (za to policji przysłali więcej – stały 4 radiowozy , jakbyśmy się szykowali conajmniej na szturm tej ambasady).

Jak zwykle pracownicy ambasady robili problemy (łącznie z sugestiami, że nasze świeczki stanowią zagrożenie pożarowe). Po dwóch latach walki w Irańskim reżimem byłem gotowy – wziąłem gaśnicę 🙂

Film z układania świeczek przed demonstracją tutaj:

Bardzo ładnie wypadła akcja świeczkowa w klubach, przynajmniej w Warszawie. Dochodzą do mnie sygnały, że w innych miastach min. w Krakowie i Poznaniu też się paliły świeczki – ale nie mam potwierdzenia.

W Warszawie w akcję włączyły się sauny, dyskoteki i kluby. m.in Galeria, Rasko, Wild Club and Darkroom, The Palace, Tomba Tomba.

zdjecia i relację z wydarzenia można znaleźć na stronie:
http://www.santi.moblog.pl/

1 komentarz do: Demonstracja przed Ambasadą Iranu – relacja Łukasza Pałuckiego

  • Miłosz

    [Re: Demonstracja przed Ambasadą Iranu – relacja Łukasza Pałuckiego]

    Cały sercem jestem za Iranem i popieram prezydenta Ahmadineżada, zarówno w kwestii irańskiego programu atomowego jak i w kwestii państwa Izrael.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa