Demonstracja przeciwko bestialstwu w Iranie!

Zapraszam Wszystkich w najbliższą sobotę (4 sierpnia) na godzinę 20:00 pod Ambasadę Islamskiej Republiki Ludowej na ul. Królowej Aldony 22 w Warszawie. Zademonstrujmy nasza SOLIDARNOŚĆ z irańskimi gejami i lesbijkami. W ciągu ostatniego roku WZROSŁA liczba zamordowanych gejów oraz kobiet w Iranie, władze w Teheranie postanowiły NIE PODAWAĆ do publicznej wiadomości ilość skazanych na śmierć z powodu rosnącej fali niezadowolenia międzynarodowej opinii publicznej. Jednak dzięki informacją od irańskich organizacji feministycznych i gejowskich wiemy że sytuacja w Iranie pogarsza się.

Przyjdź na demonstrację i pokaż, że nie jest Ci wszystko jedno !

Rzeczpospolita Polska jako jedyny kraj na świecie ma „pakt o przyjaźni” z Iranem. Domagamy się zastąpienia tego dokumenty normalnymi traktatami dyplomatycznymi które nie robią z naszego kraju „przyjaciela barbarzyńców”. Zaprotestujmy przeciwko karze śmierci w Iranie. Zaprotestujmy przeciwko pomysłom naszego premiera i prezydenta którzy są zwolennikami kary śmierci w Polsce !

4 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Solidarności Gejowsko – Lesbijskiej. My Polsce geje i lesbijki ostatnimi laty doświadczamy SOLIDARNOŚCI ze strony gejów i lesbijek w innych krajach. 4 sierpnia pod Ambasadą Iranu pokażmy, że SOLIDARNOŚĆ gejowsko-lesbijska nie zna granic i nie jest nam Polakom obca.
Przyjdź na demonstrację, WEŹ ZE SOBĄ ŚWIECZKĘ dla uczczenia zabitych i pokaż, że nie jest Ci wszystko jedno!

Łukasz Pałucki
Ambasador Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na Rzecz Kultury.

3 komentarzy do:Demonstracja przeciwko bestialstwu w Iranie!

 • Arek

  [Re: Demonstracja przeciwko bestialstwu w Iranie!]

  I znów tylko Warszawka :(

 • QUASIMODO

  [Re: Demonstracja przeciwko bestialstwu w Iranie!]

  20:00 zapalam świeczke i kłade na parapet swojego pokoju. Niestety tyle moge zrobić mieszkam w Krakowie i na dodate pracuje :-(

 • Łukasz Pałucki

  [QUASIMODO]

  QUASIMODO

  Możesz przekazać klubom w swoim mieście wiadomość. Wydrukuj tekst poniżej i zanieś im:

  ————————————
  Apel do klubów gejowskich i lesbijskich: 4 sierpnia (sobota) w ramach Globalnego Dnia Solidarności Gejowskiej zapalcie u siebie świeczkę lub znicz, jako znak solidarności z gejami i lesbijkami prześladowanymi w innych krajach.

  Niech to będzie dowód, że jesteśmy jedną globalną SOLIDARNĄ społecznością i pamiętamy o tych wszystkich gejach i lesbijkach którzy nie mogą się bawić !

  To gest który nie wymaga wiele wysiłku a daje nam wszystkim poczucie, że jesteśmy jedną społecznością.
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa