Wyobraźnia czyni cuda

Jak donosi TVN24 Aleksander Kwaśniewski – główny architekty frontu POLiD – przypomniał sobie o mniejszościach. Co więcej, nawet je sobie wyobraża!
– Osobiście jestem w stanie wyobrazić sobie parę homoseksualną, która wychowuje dziecko lepiej niż niejedno sakramentalne małżeństwo, ale moim zdaniem nie dojrzeliśmy jeszcze do pełnego równouprawnienia związków gejów czy lesbijek z tradycyjnymi małżeństwami – powiedział były prezydent. Zaznaczył, że centrolewica będzie stanowczo przeciwstawiać się wszelkim przejawom dyskryminacji i homofobii. – Obywatelami Polski są także geje i lesbijki. Mają prawo czuć się dobrze w swoim kraju i mieć możliwość legalizowania swoich związków – podkreśla.

Czyżbyśmy przed kolejnymi wyborami znów stali się łakomym kąskiem? A co na to homiki?

Przypomnijmy: Aleksander Kwaśniewski był już u władzy 10 lat (nie licząc gry wstępnej). Jego krewni i znajomi z zaprzyjaźnionej partii w wolnej Polsce rządzili 8 lat. Wtedy też tylko mówili.

Źródło: www.tvn24.pl

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak

5 komentarzyWyobraźnia czyni cuda

 • antoś

  [Re: Wyobraźnia czyni cuda]

  osobiście jestem sobie w stanie wyobrazić jolantę i olka, którzy wychowują aleksandrę lepiej, niż inne małżeństwa, ale co z tego, i tak wylądowała w tańcu z gwiazdami.

 • murich

  [Re: Wyobraźnia czyni cuda]

  Do wyborów jeszcze daleko. Mozna teraz bezpiecznie opowiedziec się za prawami dla gejów, nie ryzykując zmasowanego ataku ze strony prawicy walczącej o reelekcję.

  I tak to zostanie zapamiętane przez wyczulonych gejowskich wyborcow. Zwłaszcza tych najmłodszych, którzy zaczeli sie interesować polityką długo po wyborach w 2001. Takich łatwiej nabrać.

 • anka zet

  [i slubuje ci milosc i wiernosc – powiedziala Ona Jej…]

  W Mexico Ciudad można złożyc przysięgę wspólnego życia w wierności, miłości i odpowiedzialności za Ukochaną żonę lub męża bez względu na płec… Narodzie polski i politycy… Nadszedł czas zmiany! Obudźmy się i pozwólmy ludziom kochac sie i zakladac rodziny nie tylko w duchu jedynie slusznym katolickim! Lesbijki i geje!!! Do urzędów!!! Pielęgniarki pokazaly sile bedac dzielnymi pod kancelaria premiera!!! teraz czas na nas!!! Szturmujmy urzedy stanu cywilnego i upominajmy sie o rownouprawnienie. By godnie zyc u boku Ukochanej czy Ukochanego!!! Pod sztandaem prof. M. Szyszkowskiej uzyskamy pełnię praw!!!

 • Rafał

  [Re: Wyobraźnia czyni cuda]

  W istocie lewica polska niewiele uczyniła dla sprawy naszego równouprawnienia, jednakże jaka jest alternatywa? Równie homofobiczna i katoprawicowa PO? Moim zdaniem są małe szanse na zmianę stanowiska Platformy wobec mniejszości homo i dlatego sojusz LiDu z PO stanowi niebezpieczeństwo, że jeszcze wiele kadencji nie doczekamy się legalizacji homozwiązków w imię „ważniejszych spraw”. Jedyne wyjście, to wpływać pozytywnie na LiD, by sprawę równouprawnienia gejów i lesbijek uczyniła jednym z głównych swych postulatów przy zawieraniu ewentualnej koalicji z PO i niech to ta ostatnia w imię „ważniejszych spraw” ustąpi.

 • Andrzej Konski

  [Re: Wyobraźnia czyni cuda]

  stara spiewka – nowe czasy

  moze tym razem bedzie lepiej….. ?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa