USA: Tori Spelling i Lindsay Lohan oraz ich niesamowite przygody

Uwaga, proszę zapiąć pasy!

Tori Spelling, dziedziczka telewizyjnej fortuny i gwiazda serialu Beverly Hills 90210, występuje obecnie w reality show Tori and Dean – Inn love. W ramach rozhuśtania programu Tori postanowiła zostać pastorką – w USA jest to bardzo łatwe a odpowiedni kurs (w wersji przyspieszonej) można przejść przez internet! Po uzyskaniu – drogą elektroniczną – święceń Tori postanowiła udzielać ślubów. Pierwsza para to mili panowie o imionach Tony i Dex. Gratulujemy!

Biorąc pod uwagę ustawy obowiązujące obecnie w Kalifornii ślub jak najbardziej był legalny!

Ty też czytaj bloga Tori!

To jeszcze nie koniec!

Lindsay Lohan, dorównująca popularnością samej Paris Hilton, popadła w tarapaty, ale chyba wcale się tym nie przejmuje, wręcz przeciwnie. Po raz enty wyciekają szczegóły dotyczące jej życia prywatnego. Tym razem pozyskano ze skrzynki mailowej jej gorącą korespondencję ze znaną didżejką i producentką Samanthą Ronson, ikoną LGBT. Panie obiecują sobie miłość po grób. Tabloidy spekulują o związku obu gwiazd od dawna. Tymczasem Lindsay Lohan jest w szpitalu na detoksie. To dopiero prawdziwa gwiazda!

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, kim jest Lindsay Lohan, proszę zajrzeć tu, tu oraz tu.

4 komentarzy do:USA: Tori Spelling i Lindsay Lohan oraz ich niesamowite przygody
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa