- homiki.pl - http://homiki.pl -

Polskie Radio: totalitarne lesby i pedały

Do niedawna treści generowane przez rozgłośnie radiowe docierały do nas za pomocą głośników bądź słuchawek. Żyjemy jednak w czasach internetu. Dzięki temu radio może zdecydowanie rozszerzyć swoją ofertę felietonistyczną.

Oto Polskie Radio na swojej stronie www uruchomiło rubrykę „Kraj i świat” wraz z kącikiem pod nazwą „Cywilizacja”. Bryluje tam pan Stanisław Żaryn, który pragnie podzielić się z czytelnikami (słuchaczami radia?) kilkoma uwagami na temat totalitarnej tolerancji.

Cytujemy tylko tyle, wystarczy:

Środowiska gejowskie starają się stworzyć nowe społeczeństwo, w którym dwóch gejów to rodzina, a mąż i żona to zwroty homofobiczne. Ich sposób myślenia nawiązuje do ideologii państw totalitarnych. Stworzenie z gejów rasy panów oraz zwalczenie oponentów za pomocą walki o równość i „tolerancję”, to strategia lobby gejowskiego, przykryta kocykiem walki z dyskryminacją.

Pogrubienia moje.

Dalej pan autor żongluje rozmaitymi wypadkami i przypadkami.
Byłoby śmieszno – strasznie, jak zwykle, ale nie jest – vide teza na wstępie oraz omówienie definicji tolerancji, które wieńczy dzieło:

(…) słowo tolerancja, pochodzące od łacińskiego tolerare, oznacza „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”. Postawa tolerancyjna to de facto przyzwolenie na istnienie homoseksualistów w świecie, a nie pozwalanie im na wszystko, czego zapragną.

Dzięki ci Stanisławie Żarynie, że pozwalasz nam co najmniej istnieć!

Całość okraszona jest zdjęciem pary gejów zaczerpniętym z Wikipedii. Para gejów rzeczywiście wygląda groźnie.

Jeśli ktoś chce zobaczyć i przeczytać całość, uprasza się o kliknięcie. [1]

Bardzo przepraszam, że postępuję niekulturalnie i stosuję odpowiedzialność zbiorową. Ale…

Żegnajcie, konkursy Lata z Radiem! Żegnaj Marku Niedźwiecki wraz z Listą Przebojów! Papa! Wasz redakcyjny kolega inkarnuje misję publicznego radia. Czy naprawdę radio musi mieć internetowe felietony?

A Ty, czy płacisz abonament, m.in. na radiowo – internetowe felietony?

Dziękujemy Czytelnikowi za skierowanie czujności w kierunku Polskiego Radia.

Ps. Wspomniany Marek Niedźwiecki z końcem roku opuszcza Polskie Radio. Będzie prowadził audycje w jednej ze stacji komercyjnych.