LPR ostatnie podrygi

Aktywność liderów LPR jest odwrotnie proporcjonalna do notowań tej partii stąd ostatnio obserwujemy zmasowany wysyp pomysłów generowanych przez krewnych i przyjaciół wielkiego G. Czyżby politycy LPR chwytali się przysłowiowej brzytwy?

Liga Polskich Rodzin chce, aby homoseksualiści ponosili wszystkie koszty związane z organizacją parad równości. Bo budżetu państwa nie stać na takie wydatki – pisze „Życie Warszawy”.

Chodzi głównie o pieniądze przeznaczane na zabezpieczanie parad przez policję. Interpelację w tej sprawie wysłał poseł LPR Przemysław Andrejuk. Polityk uważa, że blokowanie stołecznych ulic, mobilizowanie funkcjonariuszy i utrudnienia w pracy komunikacji miejskiej wiążą się ze zbyt dużymi obciążeniami dla budżetu państwa.

Tymczasem przypomnijmy, że coraz częściej mówi się o rozwiązaniu LPRu. Co więcej pomysł taki podsuwają sami politycy ligi. - Należy zwołać kongres rozwiązujący partię – mówi nasz informator [Gazety Wyborczej - przyp. red.], jeden z centralnych działaczy Ligi. – Notowań nie polepszyły nam mundurki szkolne ani bój o wprowadzenie kary śmierci dla gwałcicieli, ani wojna aborcyjna i rozbijanie PiS. Na pedałach też dalej nie pojedziemy. (Więcej: homiki.pl)

Komentarz Redkacji: Na szczęście jakiekolwiek wystąpienie „w obronie moralności” zamiast siać społeczne oburzenie – wzbudza śmiech i litość. Rzeczniczka Praw Dziecka i jej Tinky Winky, poseł Kawa i jego geje w opolskim basenie to tylko przykłady prób wygryzienia grupy Monthy Pytona z pozycji kultowych rozśmieszaczy. A sam pomysł jest tak samo niedorzeczny, jak czerwona torebka TW.

8 komentarzy do:LPR ostatnie podrygi

 • QUASIMODO

  [Re: LPR ostatnie podrygi]

  „Liga Polskich Rodzin chce, aby homoseksualiści ponosili wszystkie koszty związane z organizacją parad równości. Bo budżetu państwa nie stać na takie wydatki – pisze „Życie Warszawy”.” Ja zaś proponuje podatek wyznaniowy jak np w Niemczech. Ciekawe ile wtedy bedzie katolików dyżurni czy zawodowi tacy jak Roman G. czy Ewa S. odpadną hehehehe

 • Kanapka

  [Re: LPR ostatnie podrygi]

  Właśnie Quasi, a jakby to zależało od ilości godzin spędzanych w kościele (msza, majowe, koło różańcowe), to moja babcia by zbankrutowała :)

 • Arek

  [Re: LPR ostatnie podrygi]

  Ok, w takim razie niech też parafie zapłacą za straty związane z bożym ciałem. Nie dość że tez blokowali ulice, autobusy nie mogły przejechac, to tez przynajmniej 1 – 2 radiowozów zabezpieczało takie przejście, a na dodatek jeszcze przez kościół był to dzień wolny od pracy, a przeciez ile PKB możnaby wyrobić w ten jeden czwartek?

  Kanapka –> uwierz mi, nie tylko twoja babcia by znakrutowała, moja by chyba zaczęła łom zbierać żeby na majowe pójść :P
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa