Gejbomba?

W Polsce mieliśmy „gejbombera”, tymczasem amerykańscy naukowcy zbudowali ponoć „gejbombę”.

Dowództwo armii amerykańskiej miało plan stworzenia hormonalnej bomby, który zmieniłaby żołnierzy wroga w homoseksualistów, odwróciła w ten sposób ich uwagę od walki i skierowała ją na kolegów. Sprawę ujawnił Edwar Hammond z Berkeley Sunshine Project – informuje serwis gazeta.pl.

Propozycję stworzenia tzw. Gay Bomb złożono armii w 1994 r. – Jeden z rodzajów broni chemicznej, jaką konstruujemy, nie ma na celu zabijania, lecz działa jak silny afrodyzjak, szczególnie silny w przypadkach, gdy spowoduje zachowania homoseksualne – twierdzą naukowcy z Air Force Wright Laboratory w opisie projektu. – Laboratorium zaproponowało też, że broń, jaką skonstruują za te pieniądze, będzie zawierać substancje chemiczne, które wywołają w armii wroga właśnie zachowania seksualne. To by ją zupełnie zniszczyło: bomba sprawiłaby, że żołnierze staliby się dla siebie nawzajem zniewalająco atrakcyjni – mówi Hammond. Pentagon potwierdził, że laboratorium w 1994 złożyło taką ofertę. Wojskowi twierdzą, że nie byli nią zainteresowani i szybko ją odrzucili. Zapewnili także, że obecnie nie pracują nad rozwojem takiej broni. pisze www.gazeta.pl.

Redakcja się nie przyznaje, aby była obiektem gejbomb, nadal wierzy w teorię Darwina i 5% homoseksualności w populacji ssaków. Natomiast widząc poniższe video na Youtube, można zastanawiać się, czy z „gejbombą” nie mają do czynienia żołnierze norwsekiej armii.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa