Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?

Porozmawiajmy o sytuacji homoseksualistów – zachęca rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski. LPR – rzecznik może liczyć na nasze poparcie.

Jak donosi Rzeczpospolita Rzecznik napisał specjalny list do marszałka Sejmu z prośbą o debatę dot. traktowania mniejszości seksualnych.

„Inicjatywa rzecznika nie podoba się posłom PiS. Antoni Mężydło mówi: -Taka debata nie ma sensu. Prawa mniejszości są respektowane, o czym świadczą chociażby marsze. Samoobrona, koalicjant PiS, w sprawie dyskusji także jest sceptyczna. -To temat zastępczy – twierdzi Mateusz Piskorski, rzecznik partii. – W Polsce mniejszości ani nie są dyskryminowane, ani nie cieszą się szczególnymi prawami. Jest, jak powinno być. Niespodziewanie jednak rzecznik praw obywatelskich może znaleźć sojusznika w Lidze Polskich Rodzin. Taka debata pozwoliłaby bowiem partii pokazać ideowość. Krzysztof Bosak z LPR twierdzi więc, że to bardzo dobra metoda, by pokazać Europie, że w Polsce mniejszości seksualnych nikt nie dyskryminuje. Pomysł nie spotkał się za to z uznaniem Mariana Piłki z Prawicy Rzeczypospolitej. – Inicjatywa w tej sprawie powinna należeć nie do rzecznika praw obywatelskich, ale do ministra zdrowia. To on powinien otworzyć ośrodki terapii tego uzależnienia -mówi.”

Więcej: www.rzeczpospolita.pl

9 komentarzyCzy sejm porozmawia o homoseksualizmie?

 • Kanapka

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  „Inicjatywa w tej sprawie powinna należeć nie do rzecznika praw obywatelskich, ale do ministra zdrowia. To on powinien otworzyć ośrodki terapii tego uzależnienia”

  K**wa

 • Asiek

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  „Inicjatywa w tej sprawie powinna należeć nie do rzecznika praw obywatelskich, ale do ministra zdrowia. To on powinien otworzyć ośrodki terapii tego uzależnienia -mówi.”

  ooo…hmm… czyzbysmy byli uzaleznieni i o tym nie wiedzieli? xD matko! ale oni sa ograniczeni!

  nie no szlag czlowieka trafia jak to czyta :[

  „W Polsce mniejszości ani nie są dyskryminowane” – taaa a ja jestem swieta

  „Prawa mniejszości są respektowane, o czym świadczą chociażby marsze.” – mhm…za ktore musimy placic.. ehh…

  OTO POLSKA WLASNIE!

 • krzyszyof

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  jak zwykle ktoś musiał coś dorzucić aby nas wk****ć. I to jeszcze takie polityczne nic jak Piłka.
  „W Polsce mniejszoći nie są dyskryminowane” – to kolejny aksjomat, który prawica próbuje narzucić wszystkim, tak jak np. to że IIIRP była ustrojem z gruntu złym i nieprawym. Z aksjomatami nie sposób dyskutować, trudno się z nich wyrwać, więc to dobra metoda na zablokowanie wszelkich możliwych debat. Prowadzi to także do kuriozalnych sytuacji kiedy ktoś wali taką formułkę a po chwili dodaje od siebie parę uwag które dokładnie przeczy temu co powiedział przed chwilą. I weź z takimi gadaj

 • Daniel

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  Wlasnie przeczytalem w prasie zachodniej ,ze w nowej konstytucji Thailandi wszystkie osoby homo,bi,transsexualne i transwestyci beda chronieni przez prawo i beda posiadac identyczne prawa jak wiekszosci. Oprocz tego dyskryminacja tych mniejszosci sexualnych bedzie prawnie karana.
  Czas aby polscy politycy pojechali do Thailandi na studia sluzbowe ,aby nauczyc sie demokracji
  w Azji.

 • QUASIMODO

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  „Prawa mniejszości są respektowane, o czym świadczą chociażby marsze.” tylko kto przeszkadzał w organizowaniu marszów? Czyżby nie lokalni włodarze i i kapłani??? Przykładów jest wiele, a dwa koronne Warszawa 2005 i Poznań 2005 mówią same za siebie wiec k…wa nie kłamać. Prawaki jedne!!!

 • ....

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  O rzesz w k**wę ja pie***le! Na codzień nie przeklinam ale to mnie podk**wiło ze ch*j innych słow mi brak. Ręce opadają…

 • ww

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  Marian piłka powinien zmienić dilera, cokolwiek bierze

 • masa

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  O co ten szum, przecież wszyscy jesteśmy równi. Ja również nie mogę np. poślubić faceta.

 • wjtk

  [Re: Czy sejm porozmawia o homoseksualizmie?]

  …. jak to przeczytalem to sie niezle usmialem, ale pozniej jak sobie pomyslalem i uzmyslowilem, ze w takim Londynie sa nawet rankingi najbardziej gejowskich pracodawcow a policja w paradzie London Pride ma swoich policjantow i policjantki jadace na platformie to mnie zmrozilo co sie dzieje w PL 🙁 Jej! powaznie boje sie wracac! 🙁

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa