Korki???

W dniu dzisiejszym miała miejsce konferencja prasowa młodzieży weszpolskiej. Tym razem wspaniali chłopcy o aryjskiej urodzie postanowili użyć korków jako symbolu, jak sami określają, „zdecydowanego sprzeciwu, wobec pogardy dla wartości rodziny i wyrazu przywiązania do prawa naturalnego”. Należy podziwiać tylko ich kreatywność.

Dla niezorientowanych, w zeszłym roku były to mydla, którymi niby ktoś, kto nie szanuje rodziny miał zmyć brud ze swoich rąk.

Ciekawe jest także to, że pomimo ogromnej, nazwijmy to delikatnie, niechęci do Parady Równości, nasi „milusińscy” organizują swoją, którą reklamują jakby żywcem zdaniami wyjętymi ze strony naszej Parady. Ech.

rudewredne

Zainteresowanych wyjaśnieniem, o co chodzi z korkami, zapraszamy na stronę internetową milusińskich. Może zostaną oświeceni, może się poprawią w swojej degeneracji – a co zrobimy z korkami???
Redakcja

8 komentarzyKorki???

 • levee

  [Re: Korki???]

  V RP będzie tęczowa! I nikogo nie będziemy wysyłać do szpitali psychiatrycznych – nawet cierpiących na homofobię, jak Polak!

 • idlxb

  [Re: Korki???]

  Ale jakie korki? Do butów? Stopery do uszu? Koerepetycje?

 • royte_pomerantsn

  [Re: Korki???]

  Ekhm. Korki, takie od butelek po winie. Polecam stronę milusińskich, naprawdę :/

 • ww

  [Re: Korki???]

  Przynajmniej nie muszą wydawać pieniędzy, korki już mają, tam gdzie większość ludzi ma mózg.

 • MIchal

  [Re: Korki???]

  korki zapewne wzięli ze słynnego dowcipu o uprzejmym łosiu, nie da się go tu zamieścić ponieważ wymaga efektu dźwiękowego (odkorkowywania). w nawiązaniu – hasłem kontrmanifestacji w krakowie było „nie bolą was d…?”. no właśnie!

  ciekawe, czy podczas bieżącej kontrdemonstracji będą mieli te korki tam, skąd je wyciągał uprzejmy łosiu. to jest dopiero poziom!

 • meteo13

  [Re: Korki???]

  Bylem na stronie Dziatwy, nawet poczytalem blog pana Wierzejskiego, strasznie prymitywny ten poslak.

 • idlxb

  [Re: Korki???]

  Zajrzałam na stronę milusińskich, naprawdę, ale nie dało się tego czytać.

 • Gabbid

  [Re: Korki???]

  Spóźniłem się na początek i nie dostałem korka 🙁 a byłaby taka fajna pamiątka z parady… jeszcze gdyby mi się na nim Bosak podpisał… 🙂 ech… pozostaje mi cieszyć się flagą UE.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa