Marsz przeszedł ulicami Krakowa

Marsz Tolerancji zakończony. Udało się… Niestety, mniej miłe jest, że jego przeciwnicy po raz kolejny zablokowali wejście na Rynek Główny – wejście, które miałoby znaczenie symboliczne; marsz zakończył się tuż przed Rynkiem. Jednak jeśli uda się tam wejść za rok, za dwa, to wtedy – według słów naszej Specjalnej Wysłanniczki – „dostaniemy prawdziwego powera”.

Media mówią o „kilkuset” uczestnikach Marszu Tolerancji, w odniesieniu do uczestników kontrmarszu są bardziej precyzyjne – 200. Kto pragnie relacji na świeżo, można śledzić – Onet, Gazeta, nawet na Wirtualnej, po chwili wysiłku, można dokopać się artykułu. Relacja naszej Specjalnej Wysłanniczki – jak już wróci i ochłonie 🙂 Pozwolę sobie tylko zacytować jedno jej zdanie, na gorąco, zaraz po zakończeniu Marszu – „gdyby nie policja, byłoby z nami krucho”.

Polecamy relacje:
onet.pl
interia.pl
wp.pl
gazeta.pl
tvn24.pl
tvp.pl

4 komentarzeMarsz przeszedł ulicami Krakowa

 • arkun

  [Legierski]

  Pan Legierski występował dziś w TVN24, wraz z wszechpolakiem, a teraz posłem Bosakiem, w sprawie Marszu. I po raz kolejny stwierdzam, że pan Legierski nie nadaje się do takich medialnych dyskusji. Bosak od lat paru zawsze mówi to samo, ma te same argumenty i naprawdę nie rozumiem, czemu nie można wysłać do Tv kogoś, kto zrobiłby z nich miazgę. Tymczasem pan Legierski marnuje notorycznie takie okazje, wypada słabo, siła jego argumentów jest żadna i generalnie jest to stracona medialna okazja by szerokie społeczeństwo usłyszało od geja, lub w geja sprawie coś istotnego.

 • Uschi

  [Re: Marsz przeszedł ulicami Krakowa]

  A rzeczniczka Kultury dla Tolerancji? Krociutka rozmowa z nią była na Gazecie – moim zdaniem wypowiadała się sensownie, spójnie i jasno – inna sprawa, że widać było po niej zdenerwowanie ;), ale na pewno i z tym się wyrobi :).

 • teddy

  [do arkuna]

  arkun!
  podaj swój numer telefonu na priva – skontaktuję się z KPH lub Lambdą i poproszę ich, aby włączyli Cię do ich zespołów ds. kontaktów z mediami. Wreszcie ktoś normalny i sensowny będzie mógł powiedzieć coś dziennikarzom.

 • arkun

  [Legierski]

  Jest 4 maj 2007.Właśnie w TVN24 występował Legierski i Terlikowski /u Rymanowskiego/. I co? I Legierski był super. Czyli może! W końcu. Odszczekuję więc moja poprzednią krytykę. Tak trzymać.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa