TEGL o Orzechowskim i Giertychu

Przedstawiamy dziś oświadczenie Towarzystwa Ekonomicznego na rzecz Gejów i Lesbijek w sprawie bieżących poczynań ministrów Orzechowskiego i Giertycha.

Zarząd Towarzystwa Ekonomicznego na rzecz Gejów i Lesbijek z oburzeniem przyjmuje informację uwłaczającym zachowaniu przedstawicieli rządu RP, w szczególności ministra i wiceministra w resorcie edukacji.

Kampania nienawiści wobec gejów i lesbijek prowadzona przez osoby, które otrzymują diety i wynagrodzenia z podatków obywateli także o orientacji homoseksualnej i biseksualnej oznacza, że osoby te nie spełniają wymogów etycznych do sprawowania takich funkcji w państwie. Dodatkowo zapowiadane działania zmierzające do naruszania praw pracowniczych nauczycieli homo- lub biseksualnych świadczą o braku poszanowania Konstytucji i praw RP ze strony osób uznających się za „przedstawicieli” Narodu.

Jako obywatele RP i podatnicy wzywamy ministra edukacji do dymisji.

Zarząd TEGL

1 komentarz do: TEGL o Orzechowskim i Giertychu

  • trudny

    [Re: TEGL o Orzechowskim i Giertychu]

    Szkoda ze organizacje LGBT nie wydały wspólnego oswiadczenia….. podzielone i pojedyncze głosy nie są w ogóle widoczne…..

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa