Amnesty International w obronie polskich gejów i lesbijek.

Amerykański oddział Amnesty International zaniepokojony jest postępującą homofobią w naszym kraju a w szczególności przedłużającą się otwartą nienawiścią polskich władz do wspólnoty LGBT. W obronie naszych interesów amerykańscy działacze LGBT przy Amnesty International zorganizowali specjalną akcję wysyłania listów do Prezydenta RP i Ministra Edukacji. Zachęcamy do poparcia akcji!

takeaction.amnestyusa.org

Info: Łukasz Pałucki

1 komentarz do: Amnesty International w obronie polskich gejów i lesbijek.

  • [I, jak sądzę, będzie znowu niewypał!]

    „Niewierzących” odsyłam to ostatniego akapitu mojego felietonu „Ciotostwo a sprawa polska„. Tak jest, „to nie homofobia, tylko głupota!

    „Kaczor” będący prezydentem ostatnio zauważył bytność LGBT w obozach koncentracyjnych – i to w charakterze ofiar! A głupcy mieli mu ta za złe…

    Ministerstwo Sportu zechciało współpracować z Kampanią Przeciw Homofobii po to, żeby doprowadzić do sensownej (znaczy, antydyskryminacyjnej) ustawy o dostępie do sportu i urządzeń sportowych (czy jakoś tak). Jest o tym osobny news na tym portalu i, rzecz jasna, w komentarzach nie ma żadnego poważnego przykładu dyskryminacji „naszych” sportowców, tylko stwierdzenie, że heterycy lubią gadać głupoty na nas. Też mi nowość… Ankieta KPH także nie wypali!

    Ludzie, zauważcie wreszcie, że „Kaczory” i reszta tego „polskiego zoo” zaczęła się europeizować! Powiedzcie wprost, że idzie o Giertychów. Tyle, że oni – jako członkowie partii Ludzi Pozbawionych Rozumu – gadają głupoty w każdej sprawie, a nie tylko w kwestii „homikowatości”.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa