Penelopa Cruz lesbijką?

Jak donosi niezawodny www.pudelek.pl, Penelopa Cruz „wyjawiła, że bawią ją plotki o jej rzekomym, homoseksualnym związku z Salmą Hayek i bardzo chętnie je podsyca.

Obie panie poznały się kiedy Penelope w 1999 roku przeprowadziła się z rodzinnej Hiszpanii do USA. Pomimo tego, że spotykała się z różnymi aktorami m.in. z Tomem Cruisem i Matthew McConaugheyem, nadal wielu podejrzewa ją i Salmę o romans.

Penelope wyznała ostatnio, że podczas jednej z promujących film Bandidas konferencji prasowych celowo uszczypnęła Salmę w pośladek, by dodać pikanterii spotkaniu:

„Chwyciłam Salmę za pupę tylko po to, by nadać konferencji tempa, bo wszyscy byli jacyś tacy smętni. I, oczywiście, atmosfera na sali od razu się zmieniła po tym, jak to zrobiłam.””

źródło: http://www.pudelek.pl/artykul/1866/najslynniejsze_lesbijki/M

Z naszego doświadczenia widać, że wiele gwiazd showbiznesu zza oceanu chętnie karmi gazety i opinię publiczną swymi domniemanymi – lub prawdziwymi skandalami seksualnymi. To im zapewnia pogłos i reklamę. Robiła to już m.in. Madonna i Britney Spears. Mówienie o homoseksualizmie jako smarowidło swohbiznesu doskonale prosperuje w rękach zarówno Paris Hilton jak i biskupów kościoła katolickiego i polityków prawicowych.

1 komentarz do: Penelopa Cruz lesbijką?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa