Moskwa: parada jest sataniczna

Jeszcze ze świata. Moskwa. Jak pamiętamy, w 2006r. pierwsza homicza parada w tym mieście została zaatakowana przez koalicję prawosławnych i muzułmańskich duchownych, skinheadów i staruszek z ikonami i krzyżami. Polała się krew, przedstawiciele władz porządkowych nie kryli osobistych przekonań, czyli gdzie wedle nich jest miejsce pedała i lesby itp. Wcześniej odbywały się regularne naloty na homicze kluby, grupy młodych ogolonych mężczyzn urządzały sobie polowania na pedalstwo, a starsze panie chętnie wskazywały, gdzie uciekający zboczeńcy się ukryli.
Ta żenująca i przerażająca sytuacja znalazła odpowiedź w ostrej reakcji Rady Europy, Sekretarz Generalny tej organizacji potępił homofobię w Rosji.

Tymczasem szykuje się parada 2007 i mer Moskwy Jurij Łużkow już zapowiedział, że jej stanowczo zakaże. Agencje prasowe w relacjach zamieszczają dwie nawet zabawne wypowiedzi mera: parad nie było i nie będzie teraz i na zawsze. Poza tym parady są „sataniczne” (cokolwiek to znaczy). Mer Łużkow bardzo serdecznie dziękuje też duchowieństwu za jego dotychczasową postawę (nie wiemy, czy także za mobilizowanie łysoli do rzucania czym popadnie i starszych pań do modlenia się i wykrzykiwania przy okazji obelg). Pożyjemy, zobaczymy. Moskwa widziała już niejeden upadek imperium.

1 komentarz do: Moskwa: parada jest sataniczna

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa