- homiki.pl - http://homiki.pl -

''Rzepa'' odzyskana

Rzeczpospolita, wydanie z 21 grudnia, zasługuje na tytuł najbardziej homofobicznego wydania wysokonakładowej gazety codziennej roku.

Zagajaczem do szerszej akcji jest odkrycie przez redaktorów Rzepy piosenki Terence'a, która od wielu już miesięcy robi furorę na YouTube. Przypomnijmy, w holenderskim programie przypominającym Od przedszkola do Opola dwunastolatek zaśpiewał piosenkę o swych dwóch ojcach (zobacz link na dole, mu odkryliśmy nagranie miesiąc temu). Teskt Rzepy trafił na pierwszą stronę wydania.

Dalej jest tylko ciekawiej. W tekście Szkoła uczy, jak być gejem Piotr Zychowicz z przerażeniem odkrywa rozmaite inicjatywy na rzecz postawy wolnej od uprzedzeń w szkołach (belgijski podręcznik dla nauczycieli, antydyskryminacyjna ścieżka edukacyjna w Szwecji – nota bene pan redaktor T ze skrótu LGBT tłumaczy mianem „transwestytyzm” – sic!). Następnie pan redaktor zagląda za ocean, gdzie oczywiście najciekawsze okazują się inicjatywy bzdurne.

Główna teza: zwyrodniali homoseksualiści atakują szkoły, deprawują młodzież i zamierzają zniszczyć rodzinę.

Poniżej słowniczek, te wszystkie określenia padają tylko w jednym artykule!

homoseksualne lobby

homoseksualiści wkraczają do szkół

homofobia: w żargonie politycznej poprawności określa się tak prawdziwą lub urojoną niechęć do homoseksualistów

homoseksualna indoktrynacja

agresja środowisk homoseksualnych i ich lewicowych patronów

Potem zamieszczono komentarz do nagrania Terence'a – miniwywiad Rzepy z Lynette Burrows, brytyjską specjalistką do spraw rodziny. Przytoczmy całość:

Rz: Co pani sądzi o programie KinderenvoorKinderen”?

Lynette Burrows: To bezwstydna propaganda, do której wykorzystuje się najmłodszych. Przypomina to chińskie dzieci z czerwonymi chustami występujące przed Mao Tse-tungiem.

Rz: To więc nowy totalitaryzm?

Lynette Burrows: Nikt nie zabija ludzi, ale liberalna ideologia politycznej poprawności ma totalitarne tendencje. Proszę spojrzeć na nazizm czy komunizm. Systemy, które chciały zbudować nowy moralny ład, zawsze zaczynały indoktrynację od młodego pokolenia.

Rz: Dlaczego homoseksualne postulaty cieszą się silnym poparciem lewicy?

Lynette Burrows: Homoseksualiści i komuniści nienawidzą religii i rodziny. Dla radykalnej lewicy sprawa jest prosta: by zniszczyć tradycyjne społeczeństwo, trzeba zniszczyć jego podstawowy składnik: rodzinę.

Rz: Co jest groźnego w tych związkach?

Lynette Burrows: Chodzi o tzw. gejowski styl życia. Narkotyki, alkohol, rozwiązłość seksualna. W tym środowisku ludzie Zachodu umieszczają niewinne dzieci. Efektem są poważne zaburzenia psychiczne

Jeśli ktoś ma ochotę zapoznać się…:
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_061221/swiat/swiat_a_2.html [1]

[wszystkie podkreślenia z tesktów RZ pochodzą od red.]

Szkoda gadać. Powtórzę: w wysokonakładowym, sznowanym piśmie czegoś aż tak homofobicznego w tym roku jeszcze nie było. Warto było czekac aż do 21 grudnia.

Ps. Paniczny strach przed homoseksualną zarazą dotarł do Rzepy. Choć przytaczane amerykańskie przykłady są rzeczywiście głupie, nie wiemy, czy były to incydenty (a takowe zdarzają się nawet na katechezach), czy też może nie. Poza tym są to przykłady amerykańskie. W zapatrzonej w Amerykę Polsce nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo jest ona inna kulturowo i społecznie. Tam nawet największe głupoty funkcjonują w debacie społecznej, może i dobrze. Niewiele Rzepa mówi nam też o zapewne zwyrodniałym podręczniku belgijskim. Może to słynny Kompas Rady Europy, wydany też w Polsce? Nieistotne.

Bardzo natomiast frapuje komentarz tej panii od rodziny z Wysp do nagrania Terence'a. W pytaniu Rzepy postawiona jest arcygłupia teza o „nowym totalitaryźmie”. Też Rzepa głupio pyta się, co jest groźnego w „tych związkach”. Pani Burrows homiki stawia w jedym szerego z komunistami, nazistami, przypisuje nam „alkohol, narkotyki i rozwiązłośc seksualną”. Wedle niej nienawidzimy rodziny i dążymy do jej zniszczenia. I o co chodzi w zdaniu „nikt nie zabija ludzi?!?”

Można to nazwać tylko w jeden sposób: bezczelna propaganda głupoty

Czytelnikom i Redakcji Rzeczypospolitej składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.