Z życia sfer…

W świecie czasopism kolorowych trwa ciągła giełda „jest li gejem, czy nie”? Tym razem miliony czytelniczek w Polsce mogły odetchnąć z ulgą.
„Maserak, Kochanek i Hakiel nie są gejami” donosi dziennik „Fakt”. Robert Kochanek stawia sprawę jasno: Nie jestem gejem. A gdybym nim był, to bym tego nie ukrywał. Jeśli pojawiają się takie głosy, to dziewczyny i tak zmieniają pogląd o mnie przy bliższym poznaniu. Skąd się biorą te plotki? Kochanek nie ma wątpliwości: Pielęgnacji wymaga od nas nasz zawód.

Maserak też zaprzecza: Mój taniec jest 100% męski. Wiemy, wiemy. Wystarczy spojrzeć na Małgorzatę Foremniak.

Zupełnie nie wiadomo dlaczego w wywiadzie pojawia się Marcin Hakiel, którego romans z Kasią Cichopek miał swój udział w zwycięstwie tej pary w Tańcu z gwiazdami. Hakiel mówi: Dla mnie taniec nie jest niemęski. To oczywiste, że można być facetem na parkiecie. A jeśli ktoś w to nie wierzy lub ma z tym problem, to jego sprawa.

źródło: http://www.pudelek.pl/artykul/1718/maserak_kochanek_i_hakiel_nie_sa_gejami/

Za to mamy niemiłą informację dla heteroseksualnych fanów Britney Spears.

Britney Spears podobno prosiła swojego (niebawem już byłego) męża o zgodę na to, żeby dołączyła do nich w łóżku druga kobieta!

Źródło zbliżone dla Federline’a donosi The Sun, że Kevin „jest gotów ujawnić wszystko w sądzie” – ma mu to ułatwić zdobycie praw do opieki nad dziećmi ze związku ze Spears – Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. Źródło mówi: Britney mówiła mu wielokrotnie, że jednakowo pociągają ją mężczyźni i kobiety. Wielokrotnie prosiła Kevina, czy mogliby zorganizować trójkącik.

źródło: http://www.pudelek.pl/artykul/1700/britney_spears_biseksualna/

Dużo się pisze też o Tomaszu Kammelu i o tym, że sprzedał swoje porsche. Tutaj polecam przeglądnięcie komentarzy.

http://www.pudelek.pl/artykul/780/porsche_tomaszanbspkammela/37/#comment_192142

Ciągle poruszamy temat gejostwa w wyższych sferach. Oto szykuje się skandal za oceanem. Następny Bond ma mieć homoseksualny romans!
Zdaniem nowego Bonda odświeżenie postaci w „Casino Royale” to jeszcze za mało. Podobno brytyjski aktor chce wystąpić w jednej ze scen całkiem nago a oprócz tego zasugerował nawet ze przydałaby się homoseksualna scena z udziałem agenta 007. pisze portal wp.pl.

Z innych ważnych informacji: Paris Hilton zwymiotowała na scenie!

źródło: http://www.pudelek.pl/artykul/1682/paris_zwymiotowala_na_scenie/

Oraz specjalnie dla Panów: Rosyjska edycja serialu M jak Miłość (L kak Lubow) święci triumfy. Przypuszczam, że głównie z powodu aktorów będących kopią braci Mroczek. Kopie, ale za to jakie. Znacznie prześcigają oryginały. Bracia Artem i Władymir Panczikowie, zapraszamy do galerii.

źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,55670,3172880.html?i=6

4 komentarzy do:Z życia sfer…

 • ww

  [Re: Z życia sfer...]

  skomentuje to tak – bez komentarza

 • MIchal

  [Re: Z życia sfer...]

  z życia sfer niebieskich?

 • QUASIMODO

  [Re: Z życia sfer...]

  Kazdy gej się pudruje, maluje, itp itp (dzieki pogu owe czytelniczki „kobiecych” szmatławców nie myśli ze jestśmy pedofilami, jak kochany Wojtuś W.) każdy Żyd porzycza pieniądze na drakonskie oprocetowanie (czyt lichwa), Każdy mużyn jest nie robem i przestepcą no to jak tak się rozumuje otaczający świat i ludzi to po prostu wymiekam.

 • Twoje imię Gosia

  [Re: Z życia sfer..Tragedia.]

  Trzeba byc uposledzonym zeby robic tak okropne bledy ortograficzne. Quasimodo! Najpierw naucz sie pisac a potem komentuj cokolwiek. Ponizej kytyki!
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa