Krótka piłka…

Już jutro World Pride Parade, zwieńczająca trwające od sierpnia iwenty w ramach World Pride. Może ktoś się wybiera? Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony, wiele ciekawych materiałów: http://www.worldpride.net z życzeniem miłej i owocnej lektury!

Tymczasem http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3726766.html

Watykan: „Nie” dla parady gejów w Jerozolimie. Stolica Apostolska argumentuje, że taka parada w mieście, uważanym za święte przez żydów, chrześcijan i muzułmanów byłaby obrazą dla wierzących.

Jak donoszą homicze media, mają nawet rzucać klątwy!

Hm. Jakoś taka postawa nie dziwi. Przedstawiciele religii (rozmaitych), po raz kolejny udowadniają, iż gej/les to dla nich trędowaci i chłopcy/dziewczynki, których bicie i gnojenie sprzyja poprawie własnego samopoczucia. Jesteśmy tacy dobrzy i święci, a tamci, pedały jedne, sprawiają, że czujemy się jeszcze bardziej czyści. Super uczucie.

Jak to pogodzić w takim razie z faktem, iż zawód księdza jest jednym z najbardziej queerowych tudzież gejowskich, a niektóre polskie sekskluby miałyby zapewne niezłe tarapaty finansowe, gdyby nie goście zostawiający w szatni (lub wcześniej, w domu) sutannę?

2 komentarzeKrótka piłka…

 • Walpurg

  [Re: Krótka piłka…]

  Ale księżom „to” się zdarza tylko sporadycznie, a zaraz potem biegną oczyścić swoje serce w spowiedzi i się tym nie chwalą, a my nie dość że tkwimy w grzechu, to jeszcze nie chcemy tego ukrywać 😉
  I dlatego każdy pedał, nawet jeśli tylko 2 razy w roku uprawia seks M-M jest gorszy, od księdza, któremu zdarza się to np. kilka razy w miesiacu.
  Grunt to siedzieć cicho i mówić, że się bardzo tego żałuje.
  Taka to instytucja.

 • a

  [Re: Krótka piłka…]

  To straszne… Pierwszy w historii konflikt między antysemityzmem a homofobią…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa