- homiki.pl - http://homiki.pl -

Homofobiczny pastor zdemaskowany

Posted By PTT On 5 listopada 2006 @ 20:24 In Kraj,Świat | 5 Comments

Mieli spotykać się przynajmniej raz w miesiącu w Denver. Mężczyzna, który ukrywał swoją tożsamość pod pseudonimem Art, płacił za każdym razem 200 dolarów za „mniej niż godzinę seksu” z męską prostytutką Mike'em Jonesem. – To był tylko stosunek fizyczny, bez żadnych uczuć – ujawnił w czwartek na antenie radia Jones.

Aby wrażenia były większe, „Art” przed stosunkiem zwykle wąchał metamfetaminę, jeden z najbardziej uzależniających narkotyków. Prawdziwe nazwisko „Arta” Jones poznał, gdy zobaczył go w telewizji. Okazało się, że jego klient to Ted Haggard, przewodniczący Narodowego Stowarzyszenia Ewangelików ( NSE), jednej z czołowych organizacji protestanckich Ameryki, zrzeszającej przeszło 30 milionów wiernych popierających politykę George'a Busha i organizujących ewangelizację amerykańskich żołnierzy w Iraku.

Choć Jones znał tożsamość swojego klienta od czterech miesięcy, ujawnił ją dopiero teraz, parę dni przed referendum w sprawie wpisania do stanowych konstytucji, że małżeństwo może łączyć tylko kobietę i mężczyznę. O taki przepis walczyli od lat właśnie Ted Haggard i jego wspólnota. Głosowanie odbędzie się we wtorek w ośmiu stanach USA. Pastor początkowo zaprzeczył oskarżeniom, zapewniając, że zawsze był wierny swojej żonie i nigdy nie brał narkotyków. Jednak gdy Mike Jones przedstawił publicznie nagrane na swojej sekretarce automatycznej wiadomości głosowe od Haggarda dotyczące zarówno narkotyków, jak i zaplanowanych spotkań, zmienił zdanie. Zrezygnował z przewodniczenia NSE i przyznał, że kupował od Jonesa narkotyki, ale nie uprawiał z nim seksu.

źródło: http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/druga_strona_061104/druga_strona_a_6.ht [1] ml

Komentarz: A może ta urzekająca historia natchnie tych, którzy w Polsce mają dostęp do tajemnych informacji? Bo o tym, że i wśród kleru i wśród rządzącej prawicy można znaleźć wiele gejów, wiadomo nie od dziś. Tylko może znajdzie się ktoś odważny?


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2006/11/homofobiczny-pastor-zdemaskowany/

URLs in this post:

[1] http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/druga_strona_061104/druga_strona_a_6.ht: http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/druga_strona_061104/druga_strona_a_6.ht

[2] Piotr Bukowski: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_1/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.