Homofobiczny pastor zdemaskowany

Mieli spotykać się przynajmniej raz w miesiącu w Denver. Mężczyzna, który ukrywał swoją tożsamość pod pseudonimem Art, płacił za każdym razem 200 dolarów za „mniej niż godzinę seksu” z męską prostytutką Mike'em Jonesem. – To był tylko stosunek fizyczny, bez żadnych uczuć – ujawnił w czwartek na antenie radia Jones.

Aby wrażenia były większe, „Art” przed stosunkiem zwykle wąchał metamfetaminę, jeden z najbardziej uzależniających narkotyków. Prawdziwe nazwisko „Arta” Jones poznał, gdy zobaczył go w telewizji. Okazało się, że jego klient to Ted Haggard, przewodniczący Narodowego Stowarzyszenia Ewangelików ( NSE), jednej z czołowych organizacji protestanckich Ameryki, zrzeszającej przeszło 30 milionów wiernych popierających politykę George'a Busha i organizujących ewangelizację amerykańskich żołnierzy w Iraku.

Choć Jones znał tożsamość swojego klienta od czterech miesięcy, ujawnił ją dopiero teraz, parę dni przed referendum w sprawie wpisania do stanowych konstytucji, że małżeństwo może łączyć tylko kobietę i mężczyznę. O taki przepis walczyli od lat właśnie Ted Haggard i jego wspólnota. Głosowanie odbędzie się we wtorek w ośmiu stanach USA. Pastor początkowo zaprzeczył oskarżeniom, zapewniając, że zawsze był wierny swojej żonie i nigdy nie brał narkotyków. Jednak gdy Mike Jones przedstawił publicznie nagrane na swojej sekretarce automatycznej wiadomości głosowe od Haggarda dotyczące zarówno narkotyków, jak i zaplanowanych spotkań, zmienił zdanie. Zrezygnował z przewodniczenia NSE i przyznał, że kupował od Jonesa narkotyki, ale nie uprawiał z nim seksu.

źródło: http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/druga_strona_061104/druga_strona_a_6.ht ml

Komentarz: A może ta urzekająca historia natchnie tych, którzy w Polsce mają dostęp do tajemnych informacji? Bo o tym, że i wśród kleru i wśród rządzącej prawicy można znaleźć wiele gejów, wiadomo nie od dziś. Tylko może znajdzie się ktoś odważny?

5 komentarzy do:Homofobiczny pastor zdemaskowany

 • nie wierzacy

  [Re: Homofobiczny pastor zdemaskowany]

  nikt sie nie odwazy

 • gomoryta

  [outować!]

  Skończcie wreszcie z milczeniem. Outing to radykalna broń, ale całkiem na miejscu. Czasy też są radykalne…

 • MIchal

  [Re: Homofobiczny pastor zdemaskowany]

  populacja duchownych w warszawskich seksklubach to dopiero ciekawe zjawisko ;p

 • Asiunia

  [Re: Homofobiczny pastor zdemaskowany]

  Popieram głosy wzywające do outingu przedstawicieli homofobicznej prawicy i kleru. Jest to radykalny, ale niestety jedyny sposób na hipokryzję i podwójną moralność tych środowisk.

 • Arek

  [Re: Homofobiczny pastor zdemaskowany]

  To mi się przypomniało co mi znajomy raz opowiadał.

  Jakiś tam inny jego znajomy umówił się pare razy chłopakiem. Raz spacerek, raz kino… Kiedy za którymś razem ów znajomy znajomego spytał się tego chłopaka, kiedy się zobaczą w najbliższym czasie, ten odpowiedział, że nie tak szybko, bo zaczynają mu się studia. Jako, że nt. nauki wcześniej nie rozmawiali, spytał się zawiedziony lekko, gdzie studiuje. A chłopak odpowiedział: nie uwierzysz… Na Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym

  ;)
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa