Prezydent nie ma o czym opowiadać zagranicznym mediom

Pan prezydent zdiagnozował właśnie pilący problem polskiej polityki do jak najszerszego nagłośnienia w prasie zagranicznej. Otóż panu prezydentowi mówiono, że w polskiej armii są homoseksualiści!

Oddajemy głos Interii:

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/lech-kaczynski-za-duzo-homoseksualistow-w-armii,800640,2943

Lech Kaczyński uważa, że w armii jest za dużo homoseksualistów, mimo to broni ich praw – czytamy w wywiadzie, jakiego polski prezydent udzielił brytyjskiemu „The Times” na miesiąc przed swoją wizytą na Wyspach.

- Słyszałem, że w armii jest wielu homoseksualistów – powiedział gazecie Lech Kaczyński. – Jeśli oficer próbuje nawiązać romans z poborowym, to jest to sytuacja nie do zaakceptowania – dodał Kaczyński.

Prezydent podkreślił przy tym, że jest przeciwny dyskryminacji i przyznał, że w kręgu jego prywatnych przyjaciół znajdują się ludzie o różnej orientacji seksualnej. – Ale nie są oni aktywistami – zaznaczył Kaczyński. Prezydent powiedział, że nie jest ani doktorem, ani seksuologiem, ani ekspertem, ale obawia się, że aktywiści mogą promować homoseksualizm.

Na chwilę panu prezydentowi przerywamy. To, że jest przeciwny dyskryminacji wiemy. Przecież nie wsadza się homików do więzień, cieszmy się! Przecież nie ma i nie było w Polsce tradycji aktywnej dyskryminacji homików, cieszmy się!
A kto to jest ten przyjaciel – homoseksualista-nie-aktywista?

Panu prezydentowi przypomijmy.
Homoseksualizm czy homoseksualność nie jest serkiem homogenizowanym i nie da się go promować, ani nikt tego nie próbuje robić, bo to bez sensu. To, że jakieś zjawisko czy populacja stała się bardziej widzialna, czyli, że ludzie dowiedzieli się o istnieniu tego czegoś, nie oznacza, iż to coś jest nowe i rośnie w liczbę. Panu prezydentowi chyba się pomieszało z praktykami public relations w wykonaniu pana Kamińskiego albo co.

Odnośnie zjawiska podrywu w armii. A co z mężczyznami i kobietami hetero w wojsku? Albo lesbijkami, bo o nich pan prezydent nie mówi (może i dobrze)? No, no. To może stwórzy armię eunuchów? Tylko jak na taki pomysł zareaguje Radek Sikorski? A może inaczej, pan prezydent widzi tylko homoSEKSualizm. No na to już nic nie poradzimy.

Uwaga, dalej:

- Przeżyłem 57 lat i widziałem mężczyzn umawiających się z kobietami, a następnie dowiadywałem się, że są innej orientacji – powiedział gazecie Lech Kaczyński. Według niego w sytuacji, kiedy liczba homoseksualistów będzie wzrastać, relacje między kobietami i mężczyznami przewrócą się do góry nogami, a ludzkość będzie skazana na wyginięcie.

O rety! Rzeczywiście, stawka jest wysoka. Przetrwanie rodzaju ludzkiego! Czy ktoś ma numer na pager Supermana albo Atomówek?

Do pana prezydenta: odsetek homików jest taki sam w społeczeństwie współczesnej Polski, współczesnej Hiszpanii, współczesnych papuasów, jak i dawnych sarmatów czy starożytnych egipcjan. Rozprzestrzeniający się, „zakaźny” homoseksualizm występuje tylko w bujnej wyobraźni pana Wierzejskiego (hm…) i w powieściach science – fiction.

dalej:

(…)

W wywiadzie nie poruszono kwestii kryzysu politycznego w Polsce. Kaczyński powiedział, że obowiązkiem rządu – którego premierem jest jak przypomina gazeta jego brat – jest ochrona Polski przed wieloma patologiami poprzednich rządów.

No bo po co. Jesteśmy przecież na dobrej drodze, partia wspólnie z narodem!
Dla porównania proszę przeczytać co piszą w łże-prasie:

Z posiedzeń gabinetu Kaczyńskiego spadają kolejne ustawy gospodarcze. Jeśli nie powstaną do końca roku to od 1 stycznia nikt nie będzie mógł zarejestrować firmy, a osoby dorabiające do renty zapłacą trzykrotnie wyższy ZUS.
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3679665.html

***

Życzymy panu prezydentowi jak i miłym Czytelnikom przyjemnego weekendu!

Zainteresowanych tematyką homików w wojsku zapraszamy do poszperania w archiwum newsów.

1 komentarz do: Prezydent nie ma o czym opowiadać zagranicznym mediom
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa