PO: Ty tego nie bierz!

Akcja Lambdy Warszawa www.wybieramtolerancje.pl obecna na manifestacji PO

Mimo niechęci wielu polityków PO zarówno do organizacji homoseksualnych jak i do samych gejów i lesbijek, podkreślanych chociażby przez senatora Niesiołowskiego, wielu gejów uczestniczyło w dzisiejszej manifestacji antyrządowej oraz obecne były inicjatywy homoseksualne. Akcja Lambdy Warszawa „Wybieram tolerancje” www.wybieramtolerancje.pl skierowana przede wszystkim do nas – osób LGBT – i zachęcająca nas do świadomego oddania głosu w nadchodzących wyborach samorządowych rozdała 800 ulotek, które były miniaturkami oficjalnego plakatu Akcji (prosimy zamieścić plakat-mini.jpg).

Wiele osób, nie tylko gejów i lesbijek, obecnych na manifestacji bardzo ciepło przyjęło tę inicjatywę Lambdy Warszawa. Według rozdających jedyne zdecydowanie niechętne głosy (np.:„Ty, TEGO nie bierz!!! Lepiej tego nie bierz!!!”) pochodziły od niektórych członków partii PO. Budujące jest, że organizacje homoseksualne zaczynają coraz aktywniej korzystać z możliwości oferowanych przez inicjatywy polityczne, bo wydaje się, że do tej pory to raczej politycy wykorzystywali sprawy gejów i lesbijek do nagłośnienia swojej osoby.

źródło: www.wybieramtolerancje.pl

2 komentarzePO: Ty tego nie bierz!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa