Niezmiernie smutna wiadomość…

Z arcyqueerowego-dla-ubogich programu Taniec z gwiazdami (klon popularnej audycji BBC) odpadł bożyszcze prasy kolorowej Przemysław Cypriański, aktor Teatru Żydowskiego w Warszawie znany na cały świat dzięki serialowi M jak miłość.

Najświeższe wieści:
http://film.onet.pl/seriale/0,1418229,wiadomosc.html

Przemysław Cypryański gwiazdą stał się niemal z dnia na dzień. Chociaż sława go cieszy, to poznał już jej gorzki smak. Co jakiś czas fani i dziennikarze donoszą mu o kolejnych rewelacjach na jego temat: to o romansach, to o tym, że jest gejem.
- To, że aktualnie nie mam dziewczyny, nie oznacza, że jestem gejem. Tak się po prostu czasem w życiu układa – aktor odpiera z rozbawieniem kolejne podejrzenia plotkarzy, iż jest homoseksualistą, ponieważ… mieszka ze swoją siostrą.
- Jestem w stu procentach heteroseksualny! – dodaje, zdziwiony rewelacjami przekazanymi mu przez dziennikarzy. – Poza tym ciekawe, kto puścił w obieg taką informację? – zastanawia się.
No nie wiem…

To straszne! I co teraz??

Przypominamy nieobeznanym, iż pan Cypriański jest równie ważną postacią polskiej kultury, co Kasia Cichopek czy Ewa Drzyzga a nawet Doda Elektroda.

tak ta osoba wygląda: http://img118.imageshack.us/img118/713/kuba2jo.png

Przemka pozdrawiamy.

3 komentarzy do:Niezmiernie smutna wiadomość…
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa