Oczy szeroko zamknięte

Obiekt westchnień niejednej „normalnej” dziewczyny, jak się okazuje, całkiem dobrze czuje się w towarzystwie roznegliżowanych mężczyzn.

Jak donosi serwis www.pudelek.pl, już niedługo ukaże się niezwykle pikantna książka Anthony'ego Pellicano, któremu udało namówić się do zwierzeń ekskluzywną męską prostytutkę znaną jako Big Red. Oto, co opowiada o spotkaniu z Tomem Cruisem:

Tom siedział na niewielkiej sofie. Na podłodze była rozłożona mata. Cruise ubrany był w kombinezon, czarny albo ciemnogranatowy, typowy do wrestlingu. Na głowie miał tę czapeczkę do kompletu, ale paski nie były zapięte. Szczerząc się i gapiąc na mnie, powiedział: „Rozbierz się do bielizny i pobaw się ze mną.”

W książce Pellicana Wielki Rudzielec zdradza także sekrety swoich tajemnych spotkań z Antonio Banderasem, Jasonem Priestly i Garethem Brooksem. Nic jednak nie wspomina na temat kontaktów Big Reda ze sławami z polskiej sceny. Miejmy jednak oczy szeroko otwarte.

Więcej czytaj na: www.pudelek.pl

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak

7 komentarzyOczy szeroko zamknięte

 • MIchal

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  czekamy na zwierzenia polskiego odpowiednika big reda (wsytępował w tiwi nie raz), który chwalił się żę obsługuje za przeproszeniem członków ugrupowań politycznych tudzież religijnych w naszej ojczyźnie.

 • pip

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  serwis pudelek.pl donosi tez, ze kinga rusin stracila kobiecosc. to dopiero porazajaca nowina!

  😉

 • Nie dla homofobii

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  Kuba Wojewódzki chciałby zapewne uchodzić za osobę wyluzowaną i otwartą, niestety – ostatnio pokazał też inne oblicze. W wywiadzie dla prawicowego „Dziennika”, zapewne po to, by podlizać się czytelnikom tego brukowca użył mówiąc o homoseksualistach określenia „pedały”, co oczywiście nie spotkało się z żadną reakcją dziennikarza tej „gazety”.
  Brak reakcji nie dziwi, zważywszy na to, że „Dziennik” bronił nawet tak obrzydliwą moralnie postać jak Stanisław Michalkiewicz, nie ma co nawet wzywać do bojkotu tego szmatłaqwca, każdy wie, z kim ma do czynienia. Inna sprawa z Kubą Wojewódzkim, który dotąd deklarował raczej sympatię dla środowisk gejowskich. Jednak raz najwyraźniej zapomniał o swojej roli, zdradził go język i chęć podlizania się prawicowej tłuszczy. Apeluję więc, by od tej pory Kubę Wojewódzkiego spotkał ostracyzm ze strony środowiska gejowskiego i wszystkich, którym droga jest idea równych praw i wolności. Nie dla homofobicznych naleciałości w języku. Kuba Wojewódzki powinien przeprosić za swoje niegodne zachowanie.

 • kaczruk

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  Wypowiedź ‚Nie dla homofobii’ to doskonały przykład podwójnych standarów. Albo się jest tolerancyjnym dla wszystkich, albo tylko udaje tolerancję. Zabieganie o prawa dla gejów i jednoczesne mieszanie z błotem ludzi o innych poglądach to nie jest przykład tolerancji. Rozumiem, że prawicę i Dziennik można gnoić bo są fe, bo to tępa masa itp. To jest ok i postępowe. Ale powiedzmy jak się krytykuję ludzi o poglądach lewicowych i niedaj Boże GW to jest się chamem, faszystą, moherem. Przecież GW to świętość. Każdy kto nie ma lewicowych poglądów to idiota i tępa masa. Najpierw trzeba samemu się jakoś zachowywać, coś sobą reprezentować, a dopiero potem wymagać tego od innych. Po lekturze tego komentarza doszedłem do wniosku, iż lewica w swych skrajnościach jest bardzo podobna do skrajnej prawicy. Ja z dwojga złego wolę ludzi widzących wszędzie układ niż tych, którzy wszędzie widzą mafię klerykalną.:)

 • detrollator

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  piszemy na temat. posty nie na temat zostaną usunięte. powyższa dyskusja nie jest na temat. zapraszamy do zamieszczania swej twórczości: 1. na licznych formach dyskusyjnych (to nie jest forum, to są komentarze do artykułów) 2. na homikach.pl poprzez nadesłanie artykułu do publikacji na adres listy(at)homiki.pl

 • hm

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  Czy wypowiedź Wojewódzkiego nie była może taką jego pikantną ironią, sarkazmem?

 • masa

  [Re: Oczy szeroko zamknięte]

  Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego „pedały” jest obraźliwe?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa