Biały człowiek walczący

Nie tylko specjalista od miłości Kazimierz Marcinkiewicz prowadzi polityczny blog. Od pewnego czasu takie cenne hobby ma także poseł Wierzejski. Jest on znany wszystkim homikom, ponieważ bardzo interesuje się homiczymi technikami seksualnymi. Ma o nich dosyć pokraczne i wypaczone pojęcie – homiki.pl przytaczały m.in. ostrzeżenia posła przed koniecznością przeszczepu odbytu na skutek niektórych technik seksualnych. Jak i w przypadku innych naszych przyjaciół zastanawia obsesyjność takiego zainteresowania pederastami i encyklopedyczna wręcz nienawiść, którą poseł Wierzejski przy okazji obdarza przedmiot swoich dociekań i publicznych wystąpień.

Tym razem pan poseł poszerza krąg swoich zainteresowań o sprawy międzynarodowe i zderzenie cywilizacji. Tym sposobem czytamy m.in. o islamie:

Przywódcy państw, duchowni, pisarze, profesorowie. Oni nas nienawidzą i prędzej czy później będą chcieli zniszczyć. Wiek XX był wiekiem totalitaryzmów. Oby wiek XXI nie był wiekiem rzezi na cywilizacji zachodniej. Cywilizacja Białego Człowieka musi walczyć. Nie takimi metodami, jak podgniła, zlewaczała, impotentna, zgejowana i obła Unia Europejska. Ale jak Ameryka. Twardo, a nawet bezwzględnie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3614643.html

Analiza i interpretacja utworu.
Cóż. UE jest „zgejowana”, „impotentna”, „obła”. Obłe kształty inaczej zwane są rubensowskimi. Aż trzy okreslenia z podstekstem seksualnym! No no.

Poważniej – walcząca Cywilizacja Białego Człowieka jakoś tak się kojarzy, co? Nie tylko z amerykańskimi WASPami. Kultura Cywilizacji Białego Człowieka chyba nie wymaga komentowania.

Zapraszamy do poszerzenia horyzontów o sprawy Cywilizacji Białego Człowieka i nie tylko poprzez lekturę politycznego bloga pana posła:
http://wierzejski.blog.onet.pl/

13 komentarzyBiały człowiek walczący

 • Walpurg

  [Re: Biały człowiek walczący]

  To się RASIZM nazywa!
  Widocznie Wierzejski zbyt długo siedział obok kol. Sobeckiej…

 • szampans

  [Re: Biały człowiek walczący]

  „Cywilizacja Bialego Czlowieka” to ostatnio nade wszystko ta „podgnila, zlewaczala, zgejowana i obla UE”, czy sie to komo podoba, czy nie. A jesli sie to komus nie podoba, to droga wolna, chocby do Ameryki.

 • szampans

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Czytalem parokrotnie bardzo grzeczne listy jakiejs kobiety (wielbicielki Wierzejskiego?) na jego blogu. Pisala ona, ze przeszla gehenne ze swym mezem i w koncu okazalo sie, ze jego depresje, agresywne zachowania i jego HOMOFOBIA wywodzily sie z faktu jego nieuswiadomionego homoseksualizmu. Radzila mu psychoterapie. Te jej listy byly natychmiast z blogu Wierzejskiego usuwane. Nie pozostal po nich zaden slad.
  Dzis przypomnialem o tym w komentarzach pod cytowanym wyzej artykulem GW, nazywajac Wierzejskiego nie gejem, lecz pedalem i tchorzem. Nieco pozniej i ten moj komentarz zostal usuniety „za nieprzestrzeganie regulaminu”. Przeczytajcie, prosze, jak o Wierzejskim wypowiadaja sie inni internauci. Sa nawet tacy, ktorzy twierdza, ze musi on byc pedofilem. Ale tego sie nie usuwa, bo wiadomo, ze to tylko przypuszczenia, ktore mozna latwo obalic. Natomiast grzeczna, nawet nazbyt grzeczna, jak na moj gust, lecz trafiajaca w sedno, wypowiedz kobiety, ktora wyszla za homoseksualiste-homofoba i radzila mu, aby sie leczyl, nie jest przez Wierzejskiego tolerowana. Dla mnie powod jest oczywisty: Wierzejski upiornie boi sie, zeby sie nie wydalo !

 • Diamant

  [Re: Biały człowiek walczący]

  A teraz na moment będę poważna. Nie obrażając niczyich przekonań chciałabym tylko opowiedzieć, że dzisie wie ,ze ten człowiek jest posłem.

  A dalej będzie już w stylu depresyjno – przed sesyjnym, więc jak ktoś nie lubi marud, to niech nie czyta tego zrzędzenia.

  Ojeju jeju…. Nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać, gdy to przeczytałam. Ale na dzień przed egzaminem poprawkowym wszystko wydaje się być horrendalną głupotą, więc taki poselski blog nawet całkiem normalnie wygląda na tym tle. Inna sprawa, że to by się do świetnego kabaretu nadawało. Albo na sztandary. Wyobraźcie sobie to dumne hasło nad głowami zebranych na konferencji prasowej … BIAŁY CZŁOWIEK WALCZĄCY! Ech…. Czy on się nie słyszy???

  Do mądrości życiowych pana osła… ekhm.. posła Wierzejskiego się przyzwyczaiłam. I już przestaje mnie nawet irytować. Trochę mi go żal, a trochę za niego wstyd. Ale on widać ma się dobrze i uskutecznia swoje przekonania dalej w szerokim świecie. Wiec ja go szerokim łukiem omijam. Zazwyczaj ,kiedy spotykam się z moimi homiczymi przyjaciółmi ,to mamy trochę ciekawsze tematy do rozmów niż analize dzieła: „Myśli i aforyzmy zebrane posła Wierzejskiego”.

  Ale może gdybym była po kilku głębszych ,to czytanie tego typu lektur byłoby dla mnie źródłem ubawu po pachy. Ech…. Szkoda słów. Już się zamykam ,bo za chwile jak cenzura na nowo rozpanoszy sie w Polsce, to dostanie mi się po łbie za takie komentarze…. Pocieszam sie, że jak nas wszystkich wyślą na spalenie,to być moze przyjdzie mi się fajczyć na stosie razem ze znajomymi o podobnych poglądach…

 • antywieprz

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Ot, zwykłe poglądy dewianta.

 • kaczruk

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Nie to, że Wierzejskiego cenię, lubię, popieram czy szanuję, ale Europa(szczególnie zachodnia) nie przetrwa konfrontacji z islamem lub państwami azjatyckimi z obecnym systemem wartości w niej panującym-defacto brakiem wartości. Nie mówię o tutaj o religii (chociaż czy się to komuś podoba czy nie Europa wyrosła na chrześcijaństwie i celowy odwrót od niego to jak amputacj ręki) tylko o przesadnej i wybiórzej poprawności politycznej, braku wizji i zdecydowania, negacji wolnego rynku, wręcz chorobliwego antyamerykanizmu oraz obronie wszelkiej maści bandytów w imię źle rozumianego pojęcia swobód obywatelskich.

 • lothriel

  [Re: Biały człowiek walczący]

  A ja myślę, że Europa właśnie tym przewyższa owe swoiste „wzory”, że wypracowała sobie czytelne prawa obywatelskie – nie tylko na papierze, ale także funkcjonujące na codzień. Posznowanie inności i równouprawnienie (w tym związki partnerskie i szereg innych rzeczy) – to jest dopiero wartość, która właśnie w przypadku konfrontacji z patriarchalnym i restrykcyjno – radykalnym odłamem islamu, nie tylko będzie atrakcyjniejsza ale wygra 🙂

  Zresztą jaka konfrontacja? Normalni wyznawcy islamu, czy inczej mówiąc ludzie „zdrowo rozsądkowi” bez względu na religię, nie dążą do żadnej konfrontacji, ani inncy napięć. To odłamy radykałów, napędzają i budują spory – nie tylko tam, ale i u nas np: rydzyk.

  Pewnie, że Europa trochę jest przyduszona nadmierną biurokracją, rozdmuchanym systemem opieki wszelakiej i szczególnie francuskim antyamerykanizmem, ale to są sprawy GOSPODARCZO – POLITYCZNE, które ze zdobyczą zachodu jaką są RÓWNOŚĆ I POSZANOWANIE INNOŚCI mają się, tak jak piernik do wiatraka 🙂

 • kaczruk

  [Re: Biały człowiek walczący]

  konfrontacja już trwa. Jeżeli ktoś uważa, że 700 mln biednych chińczyków, w dodatku z niedoborem kobiet, tyle samo biednych hindusów i jakieś pół miliarda biednych i fanatycznych muzułmanów nie sięgnie po bogatą, bezbronną i starzejącą sie Europę to jest w błedzie. To nie musi być wojna. To może polegać na przejmowaniu władzy od środka. A liberalizm Europy pomaga w tym procesie(co ciekawe Europa jest liberalna tylko światopoglądowo a ekonomicznie już mniej).

 • lothriel

  [Re: Biały człowiek walczący]

  No cóż, kiedyś „rodowici” amerykanie także grzmieli, że jak przyzna się większe prawa „czarnuchom” to przejmą władzę i ich zdziesiątkują – jak widać takie apokaliptyczne wizje, nijak mają się do rzeczywistości. Dlaczego?

  Ano skoro piszesz o przejmowaniu władzy od środka – rozumiem, że chodzi ci o przyjowanie imigrantów, i ich rodzin na przestrzeni lat? Nie widzę w tym zagrożenia i nie mam nic przeciwko, aby moim sąsiadem był chińczyk czy hindus, z tego powodu że te osoby żyjąc w danym państwie, w danym kręgu kulturowym – także z niego korzystają, przejmują pewne wzorce, i współtworzą nowe. Dlatego wątpię, aby pewnego dnia ja jakiś sygnał z Chin nagle wszyscy chińczyy zrobili rewolucję 🙂 To nadaje się do filmu sf, a nie do rzeczywistości. Także będąc przy władzy, raczej nie będą się kierowali zdobyciem dóbr dla ojczyzny, z której uciekli bo: bieda, głód, ubóstwo, czy reżim. Pewnie, że znajdą się wyjątki – jak wszędzie, ale to nic nie znaczy.

  Co rdzennych mieszkańców wspominanych przez Ciebie „””pół miliarda biednych i fanatycznych muzułamanów””” – prosty przykład: niby tacy radykalni i religijni – ale satelitę każdy ma w domu – choć przywódcy religijni zakazują – dlaczego? Ano zachód, zachód, zachód… 🙂

 • Diamant

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Wizja przemieszania się tych dwóch światów: Wschodu i Zachodu wydaje się bardzo nęcąca. Możliwe, że stanie się to jeszcze za naszego życia, ale wątpię. Nie uważam też, żeby Europejczycy byli słabi jeśli idzie o siłe, jaką daje im wiara… Ale to już rozmowa na dłuuugie zimowe wieczory i zdecydowanie nie na temat aktualnego wątku.

 • kaczruk

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Przykład czrnych mieszkańców aeryki nie do końca słuszny ponieważ tam ci rodowici jak to ująłeś amerykanie mieli całkiem dodatni przyrost naturalny. Natomiast Rodowici europejczycy się starzeją i są na wymarciu za to imigranci rodzą się na potęge.
  To prawda, że wzrost zamożności likwiduje fanatyzm religijny. Zgadzam się. Co jednak ciekawe to wielu fundamentalistów jst lub było zamożnych( Osama, niedoszli zamachowcy z londynu urodzili się w Angli i wcale biedni nie byli).
  Swoją drogą zwrot cywilizacja białego człowieka to doskonały przykład pojednania polsko-niemieckiego- narazie tylko wśród nazistów. Aż strach się bać.

 • Taki ktoś

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Wierzejski ożenił się w maju 2005 roku – ponad 16 miesięcy temu. Do dziś nie urodziło mu się ANI JEDNO dziecko. Powody są dwa:
  – albo jest gejem
  – albo jest impotentem.
  Tak czy siak, na jego miejscu nie rzucałbym na prawo i lewo oskarżeń o impotencję i „zgejowienie”…

 • QUASMODO

  [Re: Biały człowiek walczący]

  Ech coś bym wyskrobał ale… znowu otrzymam ostrzeżenie od Red. Homików, wieć prymitywa Wierzejskiego skomentuja tak… NO PASARAN !

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa