Autokary pełne przyjaciół wiceministra…

Jak wiemy od naszych homofobicznych „przyjaciół”, za wszelką działalnością prohomiczą kryje się albo służalcza Unia, co Polskę rada zgnieść, albo światowe wszechpotężne lobby, albo też SLD albo inna komuna.

Tymczasem zapoznajmy się w ramach lektury prasy codziennej z kulisami działań osób gorąco popierających pana wicepremiera ministra edukacji Romana Giertycha. Przykład dotyczy kontrdemonstracji MW wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego:

Według informacji z portalu Nacjonalista.org, progiertychowców organizowały Młodzież Wszechpolska i Liga Polskich Rodzin. Podobnie ma się dziać podczas innych demonstracji, np. przeciwko homoseksualistom. Specjalne autokary podstawiane są w różnych miastach w całej Polsce. Nie zabierają jednak tylko członków MW i LPR, lecz sięgają też po głębsze rezerwy, m.in. członków skrajnie nacjonalistycznych organizacji takich jak Narodowe Odrodzenie Polski i Obóz Narodowo-Radykalny, wśród których jest wielu skinów i członków kibicowskich bojówek. Później morowi chłopcy, ugrzecznieni w zamian za wikt i opierunek, krzyczą „Hej, hej, Roman jest okej”.

Dochodzi też jednak do zgrzytów. Działacze MW i LPR nie chcą, aby skini wyróżniali się symbolami, które ktoś mógłby odebrać jako nazistowskie. Takie jest podobno zalecenie „z góry”. Całą sprawę w portalu Nacjonalista.org opisał narodowiec z Trójmiasta Paweł Kopański. Z artykułu „O tym, jak wydymała mnie Młodzież Wszechpolska” dowiadujemy się, jak wyglądają tego typu wycieczki (m.in.piwo półtorej godziny przed wyjazdem na manifestację) i jakich zasad należy przestrzegać, żeby tak jak autor listu nie zostać wyrzuconym z autokaru. On po tym, jak już odpikietował swoje, musiał wracać do domu na własny koszt – został ukarany za to, że nie chciał zdjąć koszulki z krzyżem, którego wszechpolacy się przestraszyli, bo przypominał im faszystowski symbol.

Podkreślenie red. Link do wspomnianego artykułu na wspomnianym serwisie:
http://www.nacjonalista.org/wiadomosci.php?id=446&PHPSESSID=4c11baf7d142de7b0ca3884bd08148dd

…a źródłem niniejszego info, gdzie znajdą Państwo całość tekstu, w tym zapytanie o to, skąd kasa na tak szlachetne cele, jest:
http://www.trybuna.com.pl/n_show.php?code=2006090905

Odczuwam całkiem spory dyskomfort myśląc sobie o naszym wicepremierze. Czy osoba, która ma takich kolegów / wychowanków wychowa kolejne pokolenia Polaków? Czy wychowa ich w wolności od uprzedzeń i wogóle, biorąc pod uwagę te wszystkie humanistyczne czy europejskie bzdury, czy może…
Odpowiedź znamy.

2 komentarzeAutokary pełne przyjaciół wiceministra…

 • murich

  [Re: Autokary pełne przyjaciół wiceministra…]

  mnie sie podoba ten kawalek :))

  Gdy lewacy zaczęli wznosić okrzyk „Precz z faszyzmem”, środowisko Giertycha… dołączyło się! Hasło to wznosili jeszcze wielokrotnie i to z własnej inicjatywy. Szczęście, że trzymałem transparent, za którym mogłem się schować i przeczekać te kompromitujące krzyki z wypiekami wstydu i złości oraz zdezorientowania na twarzy.

 • Diamant

  [Re: Autokary pełne przyjaciół wiceministra…]

  Ech….. Mam szczerze dosyć tej niechęci a raczej nienawiści, która wisi w powietrzu jak gaz trujący, który działa nie tylko na homiki, ale i na ich „łowce”, który tenże gaz rozpyla. Jak tak dalej pójdzie ,to przestane czytać wszelkie artykuły polityczne na homikach.pl. Skupie się na wszelkich innych działach portalu, które prażnie działają. Nie, nie chce teraz nikogo urazić, bo dla przykładu ja już nie oglądam też telewizji. Po prostu w tej niewiedzy jest mi dobrze. Wystarczy ,że zycie codziennie mówi mi, jakie potrafi być:
  a) cudowne
  b) wredne. Gadające głowy z telewizora są mi w tym celu zupełnie niepotrzebne, a tylko obrzydzając posiłki.

  Dlatego bywaj Giertych, Lepper i Wierzejski… Czas wziąć sobie urlop. Gadajcie sobie do Kaczek. WC Kaczek

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa