Wielka Brytania: homiki konserwatywne

Nowy lider bryryjskich konserwatystów gwiazdą homików, donosi Gazeta Wyborcza z wysp:

Może to być największe wydarzenie w Partii Konserwatywnej od 1997 r., gdy Tony Blair pozbawił ją władzy.

– Społeczność gejowska powinna wsłuchać się w to, co mówi David Cameron – wezwał po ogłoszeniu propozycji znany działacz gejowski Tony Grew. Jego apel wywołał nie lada sensację, bo Grew jest nie tylko gejem, ale do tego transseksualistą i lewicowcem. Tymczasem wychwala pod niebiosa prawicową Partię Konserwatywną, nie zostawia suchej nitki na Partii Pracy Blaira i wzywa innych gejów, by przemyśleli swoje preferencje wyborcze.

Najbardziej podoba mu się propozycja Camerona, by kandydaci konserwatystów w wyborach odzwierciedlali zróżnicowanie społeczeństwa. Ma być więcej kobiet, homoseksualistów, muzułmanów, hindusów i innych mniejszości.

Oprócz tego Cameron proponuje program walki z zanieczyszczeniem środowiska, pomocy dla krajów ubogich czy wsparcia państwa dla szkół i szpitali. Tradycyjne hasła prawicy wymieszane są z hasłami lewicy: • obniżka podatków tak, ale kiedy indziej, bo ważniejsza jest stabilność gospodarcza; • ludzie powinni ponosić więcej odpowiedzialności za swoje życie, ale to państwo ma im zapewnić środki ku temu.

Zamiast straszenia wyborców tłumami nielegalnych imigrantów jest tylko postulat lepszej ochrony granic. Za to o Unii Europejskiej, którą większość konserwatystów postrzega jako hydrę czyhającą, by pozbawić Wielką Brytanię suwerenności, nie ma słowa.

Zapraszamy do lektury:
http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34265,3555704.html

Do tej pory konserwatyści brytyjscy byli kojarzeni z Żelazną Damą Margaret Tatcher, podkładaniem przez nią nogi tworzącej się Unii Europejskiej i rozpędzaniem siłą strajkujących robotników.

Prosze sobie wyobrazić następujący news:
Nowy(a) lider(ka) polskich konserwatystów [tu pada imię i nazwisko] zapowiada realizację postulatów środowiska LGBT, w tym utrwalenia mechanizmów antydyskryminacyjnych, zapewnienia wychowania młodzieży w wolności od uprzedzeń i stworzenia instytucji rejestrowania wspólnego gospodarstwa domowego, blablabla.

Na dzień dzisiejszy nasi konserwatyści w imię pokracznie rozumianych wartości religijnych i podobnych towrzą nowe pojęcia typu „syfilizacja – taka gejowska cyilizacja”. Życzymi im smacznego i niespokojnej politycznej emerytury.

Na zakończenie pragnę zaznaczyć, iż powielany w polsce stereotyp geja – lewicowca pryśnie pewnego dnia niczym bańka. Homoseksualność jest sprawą polityczną tylko dlatego, że są nadal ludzie, którzy podtrzymują wiarę w żelaznego wilka (homoseksualne lobby, zagrożenie, cywilizacja śmierci, wspominana już syfilizacja, nawoływanie do pałowania czy niepodawania ręki). Utrwalanie w Narodzie stereotypów jest obrzydliwe. Z owej obrzydliwości dzisiejsze elity pewnego dnia zostaną rozliczone (i to surowo, niczym w IPN). ;P A przez kogo, powiecie? Przez sam Naród, który ma dość życia w społeczeństwie na niby, w którym jak jeden smutny pan fuknie, to „powszechnie wiadomo”.

2 komentarzeWielka Brytania: homiki konserwatywne

 • lothriel

  [Re: Wielka Brytania: homiki konserwatywne]

  Po prostu konserwy z Wielkieh Brytanii doszły do wniosku, że LGBT istnieli, istnieją i istnieć będą – więc spojrzeli relaistycznie na sprawę i zamiast straszyć ogniem piekielnym, albo syfilizacją akceptują stan rzeczy takim jaki jest. Na zachodzie to już chyba norma.

  Jednak byłbym ostrożny na miejscu homików z Wielkiej Brytanii, gdyż tak nagłe zachwalanie partii konserwatywnej, może odbić się czkawką. Wezwanie do „przemyślania preferencji wyborczych” może zakończyć się pogorszeniem stosunków z partią pracy, która obrażona może przestać włączać się w postualty homików, natomiast konserwy po wyborach mogą zmienić swój sosunek do LGBT i żegnajcie homoseksulane związki partnerskie itp. Także obserwacja jest wskazana.

 • WwaRadek

  [Re: Wielka Brytania: homiki konserwatywne]

  Może też na zasadzie konkurencji przemyśleć, czy nie powinna nam dać więcej niż mamy.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa