W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!

W dniu dzisiejszym (poniedziałek) rano pisaliśmy Państwu o poczynaniach polityków PiS w Bielsku. Przypomnijmy, wedle nich homoseksualiści to zwierzęta oraz wysłannicy szatana (w rozumieniu niemalże teologicznym!). Poseł Cymański się zmartwił i miał upominać gawiedź. Tymczasem na Kaszubach…

„Lesby, geje, zoofiliści, kto pojutrze? To syfilizacja” – taki transparent zawiesili działacze PiS na swoim biurze w Kościerzynie. – Forma za ostra, ale kto sieje wiatr, zbiera burzę. To odpowiedź na gejowskie parady – twierdzi Tadeusz Cymański, pomorski szef PiS.
Transparent zastąpił na elewacji biura Prawa i Sprawiedliwości zwykłe partyjne reklamy. Atak na homoseksualistów politycy z Kościerzyny wzmacniają odwołaniem do Jana Pawła II: „Dziś lesby-geje, jutro zoofiliści, kto pojutrze? Czy tak ma wyglądać wolność i demokracja? To jest SYFILIZACJA!!! Najznamienitszy z rodu Polaków przygląda się z Domu Pana. Dokąd zmierzasz Narodzie Polski”.

Autor – Waldemar Bonkowski, szef partii w powiecie kościerskim i członek krajowej Rady Politycznej PiS – jest dumny ze swojego dzieła: – Zareagowałem w ten sposób na paradę gejów – mówi. – Homoseksualiści to ludzie chorzy, prywatnie niech sobie robią, co chcą, ale nie powinni publicznie pokazywać swoich skłonności. Ich zachowanie na pewno nie spodobałoby się naszemu papieżowi.

Bonkowski – rolnik z zawodowym wykształceniem – osobiście wyklejał litery na czystym odwrocie partyjnego baneru. Podczas tej roboty popełnił błąd – myślał „zoofile”, a wyszło „zoofiliści”. – Ale wyraz „syfilizacja” jest taki, jak zamierzałem. To taka nowa gejowska cywilizacja. Kolegom z partii bardzo się spodobało to określenie – przekonuje.

No i dalej:

Wczoraj „Gazeta” opisała przypadek bielskiego działacza PiS, który porównał homoseksualistów do zwierząt. Poseł Tadeusz Cymański zapowiedział, że polityk odpowie przed rzecznikiem dyscypliny partyjnej. Sprawą transparentu z Kościerzyny nie zajmie się nikt – w tamtejszej siedzibie partii mieści się filia biura poselskiego Cymańskiego, a Bonkowski jest członkiem komisji sprawdzającej, czy kandydaci PiS na posłów oraz radnych mają odpowiednio wysokie morale.

Cymański: – Zgadzam się z kolegami z Kościerzyny, że należy zatrzymać ekspansję homoseksualizmu. Nie podoba mi się natomiast mocny język, bo słowo „syfilizacja” jest chyba trochę przesadzone. Warto jednak dodać, że ten kto sieje wiatr, zbiera później burzę. Gdyby nie duża aktywność środowisk gejowskich, to nie byłoby takich transparentów.

Niedawno „syfilizacja” zniknęła z budynku, a Bonkowski uważa, że odpowiedzialni są za to homoseksualiści: – Transparent ukradli w nocy nieznani sprawcy – mówi. – Podejrzewam, że stoją za tym jakieś przyjezdne środowiska gejowskie, bo w Kościerzynie takich nie mamy. (…)

więcej wieści:
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,3535397.html?skad=rss

Kabaret trwa, karuzela się kręci.
Pośle Cymański, ślicznie, zaiste.
Oczywiście, to nasza wina. Już się owijamy w koce i pełzamy na cmentarz.;P
Syfilizacja i zoofiliści w Kościerzynie to super pomysł na niepoczytną powiesć kryminalną do transkaszubskich pociągów – wyobraźnia, że ha!
Serio: Jeszcze nikt z „tych panów” nie posunął się do siania nienawiści w imię Jana Pawła II. Nowum to ciekawe, acz smutne i niepokojące. Homiki – chrześcijanie nie tylko z Kościerzyny mają prawo poczuć się dotknięci, także na planie słynnych uczuć religijnych. Cymański i koledzy burzę sieją sami – pięknie, po prostu pięknie.

Tu Warszawa, miasto europejskie, mamy rok 2006… odbiór.

17 komentarzyW imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!

 • Arek

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Zbiornik sie napełnia… Tama niedługo pęknie! Wylejmy się na ulice WSZYSCY! WSZYTSKICH MIAST! Zóbmy rewolucje! Nadchodzi nas czas! Dość tego! Chciałoby się powiedzieć: szable w dłon!

  Oj drodzy panowie i panie! Musimy się zmobilizować Ogień zwalczać ogniem. Przestało być smiesznie! Zaczyna być strasznie. Musimy WALCZYĆ!!!!

 • End

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Ku..A !!! Ja niechcę pokazywać swoich „skłonności” !!!
  Ja chcę tylko móc spokojnie wyjść z chłopakiem za rękę tak samo jak 100000 innych par heteroseksualnych!!!
  Chcę zaciągnąć głupi kredyt z moim chłopakiem i móc go bez problemów odwiedzić w szpitalu!!!
  CZY TO Aż TAK DUżO?

 • Arek

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Aha jeszcze coś. Jest nas 2 – 3 miliony w tym kraju! Czyli tyle ile moherowych babć! Nie damy im rady?! Do tego dochodzą jeszcze naziści, faszysci… wściekłe psy, ale z nimi jest jeszcze tyle ludzi dobrej woli i cały zachód! Nie dajmy sie!! POWSTAŃMY!!!!

 • kaczka

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Zastawianaliście się, że im głośniej krzyczycie o „swoich prawach” tym bardziej ludzie was nie lubią.

 • Aldryg

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  A spuszczenie głowy i milczenie zaskarbi nam ich dozgonną symapatię. A tak przede wszystkim, to mówimy o równych prawach. Drobna różnica.

 • Walpurg

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  No to sprawa jest jasna: PiS jest partią kryptohomoseksualistów! Nasilenie homofobii wskazuje jasno na to, że oni po prostu nie mogą żyć bez zajmowania się gejami! Ich to zwyczajnie podnieca!

  W USA przeprowadzono eksperyment (służę linkiem, jak ktoś chce znać szczegóły) polegający na mierzeniu stopnia erekcji członka. Okazało się, że mężczyzn homofobicznych po prostu PODNIECA temat gejów!

  Drodzy bracia z PiS-u!
  Nie bójcie się! Przyznajcie się sami przed sobą do tego, że kręcą was faceci! Będzie wam lżej i o wiele przyjemniej!

 • pip

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  obawiam się, że posła cymańskiego niewiele może podniecić

 • Kaczka

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Adlryg to wy uważacie, że macie mieć równe prawa z hetero. Ja nie uważam możliwości rejestrowania związku 2 facetów za prawo uniwersalne. Jest to wasz interes jako grupy i zależy wam na tym. Nie róbcie tylko paranoji, że to są prawa człowieka, przyrodzone, równe z hetero it. Jesteście najzwyklejszą grupą roszczeniową tylko nie zrobicie jak górnicy rozróby w Wawie:O

 • Keedre

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Syfilizację ?! wiecie co, nie jesteśmy chodzącym syfilizmem! to że mamy skłonności kochać tą samą płeć nie znaczy że możecie nas obrażać! to świadczy tylko i wyłącznie o waszej inteligencji…Mimo tego że kocham kobiety nie wstydze się tego, nic nie poradze na to kim jestem, nie sądzilam, że w moim mieście zaistnieje taka sytuacja! jakim prawem możecie odwoływać się do Jana Pawła II, zostawcie go, niech spoczywa w spokoju. Wstydzcie się, bo macie czym! To już jest przesada! Świnie! Waldemarze Bonkowski Ty to powinieneś się leczyć, jesteś chory!!Sam jesteś zoofilem i dla Twojej wiadomości zoofilom mówimy nie!tak samo jak i pedofilom! Zwróć też uwage na to, że nie tylko Panowie są źli, ale tez i Panie!czyli zoofilki i pedofilki! a Hetero czym są?Czasami wydaje mi się, że są jeszcze gorsi niż zoofile i pedofile. Homofobia jest jeszcze bardziej chora, kto to wymyślił? co wy sobie myślicie?że czym jesteście? Łamiecie wszelkie prawa, homoseksualizm nie jest chorobą!!! sami jesteście chorzy! Jesteście bez serca i patrzycie tylko na swoje dobro, a mówią kochaj swego bliźniego jak siebie samego… kochacie nas ? głupie pytanie, pewnie że nie, nazywacie siebie katolikami, a tak naprawde to połowa społeczeństwa nie wie nawet kim jest prawdziwy Katolik!Także Panie Bonkowski, jak już, to Pana zachowanie nie spodobałoby się naszemu spoczywającemu Papieżowi.

 • Aldryg

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Kaczko, masz rację. To jest nasz interes. Nie czuję się gorszy od innych ludzi i nie widzę powodu, że bym miał ograniczone prawo do formalnej rejestracji związku z osobą, którą bym kochał, i z którą chciałbym spędzić jakąś część życia. Niezależnie od płci mojej i tej drugiej osoby.

 • Antoś

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  papież w służbie nienawiści lokalnego politykiera z kościerzyny. nisko polska upadła za pisu…

 • detrollator

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  chętni do poruszenia nowego tematu proszeni są o nadesłanie artykułu do publikacji: listy(at)homiki.pl

  zaśmiecacz netu nadający z zagranicy proszony jest o znalezienie sobie ciekawszego zajęcia.

 • lothriel

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Ale ciemnogród 🙁 Boże ty mój głupota na tych wsiach, jak zasiać 🙂 Aż szkoda mi tego rolnika, biedak nawet nie wie jaki to ograniczony jest – zróbmy zrzutkę na coś więcej niz Giość niedzielny i fakt, co do cymaskiego to brak mi słów…

 • Arek

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  A widzieliście komentarze odnośnie tego na interii? Co prawda są tam dalej takie ze jestesmy chorzy, ze zdrowi bedziemy dopiero jak sie bedziemy rozmnażać etc., ale coraz więcej (a pod tym artukułem być moze nawet przewaga) takich na naszą korzysc. Więc moze społeczeństwo tez już sie wścieka i ma ich dość i widzi, że to co już teraz robią jest zwykłym chamstwem. Jak to mówią: Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

 • Victor

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Dziś lesby i geje, jutro zoofiliści, a pojutrze TOLERANCJA… Hahahahaha, fajny żart!

 • ondansetron

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  Myślę, że Pisss już robi na tyle siary i zaczyna siać tyle nienawiści w stosunku do gejów, że najwyższy czas na to by ktoś powiedział prawdę o jednym z jednojajowców. Czemu ów pan ma kota i jakie otwory preferuje…

 • krzysztof

  [Re: W imię JP2 PiS powstrzyma syfilizację!]

  w dzisiejszej „Świątecznej” jest o panu Bonkowskim szerzej, szczerze powiedziawszy nie ma sie co takim przejmować, kompleksy widać gołym okiem. Jak komuś sie chce czytać cały http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34591,3558284.html?as=1&ias=5
  Pod Protest na apel społeczeństwa już konkretnie na powyższy temat

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa