Ich hobby – nienawiść

Gazeta.pl donosi:

Homoseksualiści to zwierzęta i wysłannicy diabła – twierdzi Paweł Zyzak z bielskiego PiS na łamach partyjnej gazety. Tadeusz Cymański zapowiada, że zdyscyplinuje bielskich działaczy.

Zyzak, student historii Uniwersytetu Jagiellońskiego, opublikował w gazecie „W prawo zwrot!” artykuł „Diabeł jest zoofilem”. Tekst jest pseudoteologicznym wywodem na temat tego, że homoseksualiści są wysłannikami diabła.

– Diabeł nie mógł wykończyć Kościoła za pomocą ludzi, chce to zrobić za pomocą „zwierząt” – pisze Zyzak. Obraża intelektualistów, liberałów, uczestników parad równości. – Pedały, wykorzystując pojedyncze napaści i słowne wyzwiska, umiejętnie zjednują sobie ludzkie współczucie, stylizując się na ofiary represji i „nietolerancji”. Do walki przyłączają się zafascynowani ruchem lub okazujący się być zdeklarowanymi pedałami intelektualiści – pisze student UJ.

Najgorsze zło to dla niego tolerancja (nazywa ją toleryzmem), poszanowanie odmienności kulturowych, rasowych i religijnych. Zdjęcie transwestyty podpisał „Zboczeniec”.

Gazeta, której Zyzak jest redaktorem naczelnym, to periodyk Frakcji Młodych PiS na całym Podbeskidziu. Szefem tamtejszych struktur regionalnych jest poseł Stanisław Pięta, szef PiS w Bielsku-Białej: – To reakcja na agresywną propagandę homoseksualistów, na sianie przez nich publicznego zgorszenia, na ich drwiny z chrześcijańskiej tożsamości narodu – mówi Pięta. Nie uważa, żeby Zyzak kogokolwiek obraził, nie ma zamiaru wyciągać wobec niego żadnych konsekwencji.

– Czas zdyscyplinować młodych działaczy PiS w Bielsku – mówi Tadeusz Cymański, wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego PiS . – Nie wolno porównywać żadnego człowieka do zwierzęcia. Nasi działacze się zagalopowali. Widzę, że takie pismo może przynieść nam więcej szkód niż pożytku. Owszem, na świat trzeba patrzeć krytycznie, ale są pewne granice – dodaje.

Bielski PiS już kilkakrotnie gościł na łamach ogólnopolskich gazet. Jego szef poseł Stanisław Pięta nazwał nauczycieli, którzy należeli do PZPR, lumpeninteligencją i głosił, że nie powinni uczyć młodzieży. Z kolei działacz Henryk Urban zapowiedział starania o powrót kar cielesnych do szkół. Forum Młodych PiS zwróciło się także do prezydenta Bielska-Białej z apelem, by zakazał prenumerowania „Gazety Wyborczej” w podległych mu instytucjach.

Cymański za każdym razem odżegnywał się od pomysłów bielskiego PiS. Zawsze jednak kończyło się na słowach. Wczoraj zapowiedział, że rzecznik dyscyplinarny partii zajmie się sprawą zaraz po publikacji w „Gazecie”.

– Poglądy młodych działaczy PiS najwyraźniej przypominają poglądy Młodzieży Wszechpolskiej. Skąd się w ludziach bierze teraz tyle nienawiści? – zastanawia się Marta Abramowicz z Kampanii przeciw Homofobii.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3532930.html

Za archiwalnym wydaniem newsów Onet.pl, inne zabawy w wykonaniu pana Zyzaka:

Symbolicznej, publicznej egzekucji rezolucji Parlamentu Europejskiego, która zarzuca Polsce „wzrost nietolerancji powodowanej rasizmem, ksenofobią, antysemityzmem i homofobią”, dokonali w piątek w Bielsku-Białej działacze młodzieżówki PiS.
Na specjalnym pieńku młody człowiek przebrany za kata przeciął toporem tekst rezolucji. Lider bielskiego Forum Młodych PiS Paweł Zyzak powiedział, że polscy europosłowie, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji PE „zostali ułaskawieniu” (choć chciano im symbolicznie obciąć palce, nosy i uszy) i „skazani na banicję, by – jak mówił Zyzak – sami się przekonali, że nie ma bardziej przyjaznego przybyszom kraju w Europie niż Polska Rzeczypospolita Nasza”.

Trzy chochoły, które symbolizowały europosłów, zostały odprowadzone nad graniczną w średniowieczu rzekę Białą. Happening wzbudził minimalne zainteresowanie bielszczan. Przyglądali się mu głównie dziennikarze.

Cóż dodać. Głupota bywa uleczalna a kabaret ma pewne granice. Jak zawsze zastanawia niemalże obsesyjne zainteresowanie homoseksualizmem i popaprane wyobrażenie o wszystkim, co się z nim wiąże.

Panom i paniom z PiSu gratulujemy młodzieżowki. Zaiste godna. Pana Cymańskiego i zapowiedziane dyscyplinowanie podopiecznej młodzieży będziemy bacznie obserwować.

11 komentarzyIch hobby – nienawiść

 • Walpurg

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  A ja myślę, że lepiej być zwierzęciem niż bezmózgim troglodytą!

 • Arek

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  No cóż: hahahahaha :D:D:D Tyle mam do powiedzienia na ten temat 😛 Boże, co za – jak ujął to kolega Walpurg – bezmózgie troglodyty

 • lothriel

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  I takie bezmózgie Yeti studiowało na UJ!?!? Wstyd jak cholera.

 • Do poprzedników

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  Przykro jak się coś takiego czyta, tak samo jak jest przykro kiedy czyta się obelgi homoseksualistów w stronę prawicowców, homofobów, katolików itd.

 • michał

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  przykre to sobiscie dla mnie tym bardziej ze….znam Zyzaka osobiscie-jako ze studiujemy na tym samym kierunku,(historia UJ ), jak i….jeden z moich krewnych jest…działaczem (na szczescie nie fanatycznym) PiS na Podbeskidziu
  swoja droga korzystając z okazji zaparszam na mój blog http://www.antykaczy.blog.onet.pl

 • Twoje imięwiktor

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  ale przyznacie że grzebanie w odbycie faceta przez faceta……………..

 • ->wiktor

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  tak jak i grzebanie w odbycie kobiety 😉 – co kto lubi… pewnie sam nie zaznałeś miłości greckiej, nie, biedaku?

 • xxx

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  To ten sam Zyzak, co Wałęsę obsmarował?
  No tak, działacz PIS…

 • Edward

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  [komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. tutaj nie siejemy nienawiści. detr.]

 • Ludwig IX

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  No cóż. Musi być pewien „balast” – a słowo „tolerancja” jest bardzo względne. Jeśli zaczyna się coś dziać „za daleko w lewo” to musi się „dziać” coś w odwrotnym kierunku. Ale wszeteczeństwom mówię gromkie NIE. Bóg dał nam coś więcej niż instynkty, to coś to rozum i CZŁOWIECZEŃSTWO.

 • wieloryb

  [Re: Ich hobby – nienawiść]

  Jeżeli pewne środowiska przeginają w jedną stronę naturalne jest, że inne przeginać będą w drugą stronę.
  Albo tępimy te przegięcia po obu stronach, albo wcale inaczej równowaga zostanie zachwiana, czego przyroda nie lubi….

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa