Fantastyczny Konkurs Kobiecy

Fantastyczny Konkurs Kobiecy „Kiedy kobieta kocha kobietę” to album współtworzony dzięki pomocy kobiet nieheteroseksualnych. Ciebie także zapraszamy do uczestnictwa. Kobiety – do piór!

Ogłaszamy konkurs w poszczególnych kategoriach. Szczegóły poniżej:
► projekt okładki
► najciekawsze fantazje seksualne
► opis i nazewnictwo technik seksualnych
► ilustracje graficzne technik seksualnych (metoda dowolna, wersja czarno-biała)

Piszcie o swoich fantazjach i problemach bezpośrednio do Autorek:
doalicji@poczta.onet.pl
agata@comingout.pl
akramm@poczta.onet.pl

Przygotowywany poradnik jest skierowany do kobiet w różnym wieku (powyżej 18 lat). Poza poradnictwem pojawią się artystyczne fotografie kobiecych duetów uchwycone okiem kobiety i mężczyzny.
Kobiety zainteresowane obecnością na fotografiach w albumie – zgłaszajcie się.
To Wy zdecydujecie jak dużo będziecie chciały pokazać!

Ważne jest, by Autorki opisały NASZE – kobiet nieheteroseksualnych – autentyczne przeżycia, pragnienia, sytuacje, których doświadczyłyśmy, w jakich czułyśmy się niekomfortowo i brakowało nam odpowiedzi na pytania. Możemy podzielić się naszymi historiami opisującymi pierwsze zakochanie, randki (czego oczekujemy, jak się do nich przygotowujemy), z czym jest nam ciężko, a jakie chwile chętnie celebrujemy, jak uszczęśliwiamy nasze kobiety, jakie miałyśmy kryzysy w związku, czym dla nas jest miłość, jakie mamy fantazje, jak dopieszczamy nasze kobiety, czy wykorzystujemy „gadżety”, a jeśli tak to jakie, czy istnieją role w naszych związkach, jak wygląda nasze życie po rozstaniu, czy mamy wsparcie dla związku, a jeśli tak, to co nam pomaga w sytuacjach kryzysowych…

Możliwości jest wiele. Każdy głos jest cenny dla opisania go i przedstawienia innym kobietom.

Liczymy też na doświadczenia kobiet, których młodość przypadła na trudniejszy okres: braku Internetu, miejsc spotkań, jak wyglądało ich życie wtedy, a jak wygląda teraz.

Poświęcimy też rozdział niepełnosprawnym, więc na ich historie także czekamy.
Apelujemy do biseksualistek, by się podzieliły swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Moje Drogie Kobiety – to jest niepowtarzalna szansa na spisanie książki o NAS SAMYCH!

Zapewniamy anonimowość.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu powstanie ten album, który będziemy mogły sprezentować sobie, ukochanej lub zaprzyjaźnionej lesbijce czy biseksualistce.

Autorkami albumu relacji psychoseksualnych pt.: „Kiedy kobieta kocha kobietę” są cenione specjalistki: dr Alicja Długołęcka, Agata Engel-Bernatowicz i Agnieszka Kramm.
Pojawi się on na rynku w 2007 r. Będzie dystrybuowany m.in. w EMPiK-ach w całej Polsce.

Serdecznie pozdrawiamy!
Autorki
Partnerzy
wydawnictwo anka zet studio

Zainteresowanych Partnerów i Sponsorów zapraszamy do kontaktu: wydawnictwo@ankazet.com

Dotychczasowi Partnerzy: Kobiety-Kobietom.com, Les.Piekiełko.pl, Homiki.pl, Inna Strona, Gejowo, Perspektywy, Krytyka Polityczna, Wegetariański Świat, Radio Play Net, Fundacja Feminoteka, Lambda Warszawa, Kampania Przeciw Homofobii, Profesjonalna Pomoc Psychologiczna, ILGCN, Ha!art, Polskie Stowarzyszenie Edukacji Prawnej, Porozumienie Lesbijek (LBT), NEWW, Piotr Kamiński – krawiectwo, Traffic, Luna. Liczymy na kolejnych.

Więcej na stronie: www.comingout.pl

Autorzy:

zdjęcie Anna Zawadzka (anka zet)

Anna Zawadzka (anka zet)

kobieta ceniąca wartości rodzinne, jakie we własnym podwórku od przeszło 13 lat ze swoją – nadal nieślubną – żoną uprawia. Niestrudzona edukatorka, wierząca, że dzięki ustawicznej pracy dojdziemy do wielkich zmian. Potyka się czasami o przeszkody, ale strzepuje pył i podąża z uśmiechem i hełmem na głowie wśród bardziej lub mniej zawiłych korytarzy życia.

2 komentarzeFantastyczny Konkurs Kobiecy

 • Milosnik

  [Re: Fantastyczny Konkurs Kobiecy]

  Czy album ten ma być kolejnym nieudanym przedsięwzięciem wydawnictwa Anka zet, po tym jak nic nie wyszło z Albumem Kobiet „Antologia Opowiadań Lesbijskich” ?

 • anka zet

  [Re: Fantastyczny Konkurs Kobiecy]

  zapraszam na http://www.comingout.pl
  Są tam informacje o losach albumu oraz uchylenie rąbka tajemnicy, jakie zdjęcia się w nim pojawią.
  Korzystając z okazji życzę zdrowia, miłości i radości nie tylko od święta.
  Pozdrawiam słonecznie!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa