Przed sąd za obelgi na Marszu Równości

Rzeczpospolita poinformowała jako pierwsza, iż prokuratura, po wniesieniu przez uczestników poznańskiego Marszu skarg na kontrdemonstrantów, zakończyła postępowanie i cztery osoby staną przed sądem. Badano następujący trop: propagowanie [przez kontrdemonstrantów – red] ustroju faszystowskiego podczas poznańskiego Marszu Równości oraz grożenie jego uczestnikom. Proponuję nie przytaczać ciepłych i kulturalnych wyrażeń, jakie padały pod adresem Marszu ze strony, jak podaje gazeta.pl, grupy kontrdemonstrantów powiązanych m.in. z LPR i Młodzieżą Wszechpolską. W uzasadnieniu prokuratury czytamy: Hasła te u wielu osób wzbudziły obawę, że zostaną spełnione w postaci zamachu na życie lub zdrowie.

Jedną z osób, które staną przed sądem jest brat pana wicemarszałka województwa wielkopolskiego Przemysława Piasta z Ligi Polskich Rodzin. Pan Piast jest zaskoczony, gdyż jesgo brat to bardzo spokojny człowiek.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3481095.html

3 komentarzePrzed sąd za obelgi na Marszu Równości

 • lothriel

  [Re: Przed sąd za obelgi na Marszu Równości]

  „Jedną z osób, które staną przed sądem jest brat pana wicemarszałka województwa wielkopolskiego Przemysława Piasta z Ligi Polskich Rodzin. Pan Piast jest zaskoczony, gdyż jesgo brat to bardzo spokojny człowiek.”

  Ha! I bardzo dobrze!

 • Uschi/Sass

  [Re: Przed sąd za obelgi na Marszu Równości]

  Takich „bardzo spokojnych ludzi” to ja się w sumei boję bardziej, niż wiecznie agresywnych dresów czy nazioli. Bo tacy „porządni obywatele” to są niebezpieczni na dłuższą metę…

 • QUASIMODO

  [Re: Przed sąd za obelgi na Marszu Równości]

  Hura prawacwo powinno dostać za swoje

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa