Koniec Redwatch

TVN24 podała dziś rano informację o zamknięciu strony Krew i Honor – Redwatch. Było to możliwe dzięki podjętej współpracy z policją amerykańską (w USA znajdował się serwer co, wedle policji, utrudniało skuteczne działania). Główny admin rezydował w Bielsku Białej, został zatrzymany.

Przypominamy – na owej stronie znalazły się zdjęcia i namiary „wrogów rasy” okraszone nazistowskimi hasłami. Jeden z obfotografowanych został napadnięty i ciężko ranny. Homiki i ich przyjaciele także znaleźli się na owej liście.

Policji dziękujemy i gratulujemy owocnej międzynarodowej współpracy.

info za telewizornią

2 komentarzeKoniec Redwatch

 • Walpurg

  [Re: Koniec Redwatch]

  Nareszcie!

  Ważniejsze od zamknięcia strony jest jednak chyba to, że zatrzymano głównego admina i dopiero po tej informacji naprawdę ulżyło mi!

 • Arek

  [Re: Koniec Redwatch]

  Stronke zamknięto. Jest jedno ale:

  I tak pozostały kopie strony gdzieś na faszystowskich kompach. Ci co już trafili na tą liste dalej mają nieciekawie bo reszta na wolności ma dalej namiary na nich. A poza tym to dopiero zostali zatrzymani: admin i zdaje sie że dwóch (jak jest ich więcej, a pokręciłem to sorki) gostków którzy dostarczali info. A gdzie cała reszta??

  Idąc pod koniec czerwca we Wrocławiu ulicą Stawową (koło dworca PKP i PKS) z daleka zobaczyłem chłopaka bez koszulki. W końcu był to upalny dzień. Koleś szedł w moją stronę. Myśle sobie: No! Chociaż będzie na co popatrzeć przez pare sekund. 😉 Gdy podszedłem bliżej okazało się, że faktycznie było na co popatrzeć. Chłopak w wieku, tak na oko 18 – 20 lat, chudy, ale dobrze umięśniony, A na jego piersi…. Sfastyka!

  Nie wisiorek, nie tatuaż, tylko wielka blizna, głęboka, tak jakby sobie nożem wyciął WIELKĄ SFASTYKĘ na pół klatki piersiowej!!! Brrr… Aż zrobiło mi się gorąco, zmierzyłem go wzrokiem i poszedłem dalej. Co ciekawe, jakieś 4m przedemną szło dwóch policjantów. Nie zareagowali bo i co by mieli zrobić? Kurde, to jest własnie to! Wie sie kto jest durnym faszystą, ale jakoś nie można go nawet przesłuchać! ;/

  Dlatego po zamknięciu Red Watch ulżyło mi tylko troszke…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa