Przenocuj kolegę lub koleżankę

10 czerwca na Paradzie Równości spodziewamy się dużej liczby przyjaciół z Polski nie mieszkających w stolicy. Zdecydowana większość z tych osób wyjedzie z Warszawy w sobotę, część jednak będzie chciała pozostać do niedzieli. Zatrzymają się w hotelach lub innych miejscach. Nie każdego jednak jest stać na hotel w Warszawie, a tanie miejsca noclegowe mogą być już niedostępne.

Spodziewamy się również licznej grupy obcokrajowców. Pośród wielu zagranicznych gości będą osoby ze świata kultury głównie z Niemiec i Szwecji. Są to osoby od dawna współpracujące z polskim ruchem obrony praw mniejszości seksualnych.

Ponieważ chcielibyśmy przyjąć wszystkich tak ciepło, jak na to zasługują, dlatego zrodził się pomysł, aby część gości zagranicznych oraz tych z naszych polskich przyjaciół, którzy dysponują skromniejszym budżetem, ulokować w kwaterach prywatnych.

Przyjmij koleżankę lub kolegę, którym bliskie są Twoje ideały tolerancji, równości i godności!

Dla naszych zagranicznych gości możliwość zatrzymania się w prywatnym, warszawskim domu, będzie niesamowicie miłym doświadczeniem. Chcemy, między innymi, w ten sposób jeszcze bardziej zbliżyć ich do Polski 😉

Jeśli jesteś w stanie i chciałbyś przenocować jedną lub więcej osób, koniecznie daj nam znać! Pomóż nam stworzyć otwartą, ciepłą atmosferę!

Gwarantujemy procedurę, która zabezpieczy zarówno Ciebie jak i gościa.

Jeśli masz pytania, bardzo prosimy Cię o kontakt. Chętnie udzielimy więcej informacji.

Jesteś zdecydowany nam pomóc – daj nam znać!

Wyślij maila na adres:
nocleg@paradarownosci.pl
i podaj następujące informacje:

 • Liczba osób, które możesz przyjąć
 • Dni, w których możesz przyjąć gości/a (pt – nd)
 • Dzielnicę
 • E-mail
 • Telefon
 • Języki, którymi władasz

  Po Twoim mailu skontaktujemy się z Tobą i podamy dokładne informacje o procedurze akceptacji Twojego zgłoszenia. Planowane spotkanie wolontariuszy odbędzie się we wtorek 06.06.2006 o godz. 19.00 w siedzibie Lambdy.

  Dziękujemy bardzo za pomoc!

 • 1 komentarz do: Przenocuj kolegę lub koleżankę

  • Kamil

   [Re: Przenocuj kolegę lub koleżankę]

   jestem z małej wsi!!!!!!!koło krakowa!!!!!!i niebardzo i tak mógłbym przyjechac do warszawy :((( nawet do kraka!!!!!!pozdrooo

  Skomentuj

  Możesz używać następujących tagów HTML

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

    

    

    

  Obraz CAPTCHY

  *

  Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

  napisz do nas: listy@homiki.pl

  Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
  Nr ISSN: 1689-7595

  Powered by WordPress & Atahualpa